Masky na vlasy!

lagie

Ahojte, ak nezozeniete balzam v predajni, navstivte moj ehop, mam vsetky vyrobky z Genery -odkaz odstránený-, aj litrove zabaly na vlasy

didusska

viete mi niekto poradit ako si namiesat domacu masku??olivovy olej+med+vajcia?len neviem kolko toho mam namiesat..a este ze nemam olivovy olej moze byt aj rastlinny??hh pls poradte cim skvor

Mimi323

koriar, v DM ju určite nezoženieš. Majú to v predajniach s vlaasovou kozmetikou alebo v menších predajniach. Nižšie som dala link na firmu, ktorá to dodáva do drogériek, zavolaj, oni ti povedia, kde v tvojom meste ju majú. Sú milí. Ja ti viem poradiť iba keď si z PO.

koriair

ludia kde predavaju tu masku generu???v dm? ja ju neviem nikde najst a neviem kde ju mam hladat,,,,please pomozte:)

dada1313

super maska je aj ked spojite aspon 4zltky a lyzicu medu vmasirujete nechate posobit 30minut a vlasky dokladne umyjete.mne to brutal vyzivilo vlasy

Mimi323

www.lion-topolcany.sk
Tu je kontakt na tú firmu, čo to dodáva do obchodov, zavolaj tam, je tam vraj milý chlapík, ktorý ti povie, kde v tvojom meste majú tú masku.
Máme ju už viaceré na tomto fóre :)

meForMe

Mimi323: a kde si ju prosim kupila?
v tieto dni mame v meste veltrh beauty,aj som tam uz bola pozriet no nikde generu nemali..tak neviem kde ju zohnat..