Ako a cim sa depilujete v oblasti posvy?

danuska123

no baby ja si trham epilacnym strojcekom a vydrzi vam to tyzden , potom dovytrham pinzetkou ak sa nieco objavi a mam pokojoj na dva tyzdne... cize holenie ma uz nevadi nie je to hladke a na druhy den uz zacinam ,,pichat,, :D

wwwww

kikulka, sprachac pouzivam aj ja, ale dam si ho len na podbrusko, nizsie nie a je to ok...Ony si asi myslia, ze si to dame do okolia posvy, co nie je potrebne,m kedze vela zien tam az tak velmi nezarasta, takze tam sa staci holit len pod tecucou vodou, velke pysky nie je potrebne nicim natierat pred holenim.

wwwww

madman, vosk sa urcite na intimne partie neodporuca. naniest si vosk okolo posvy a strhnut to - ved sa to zapali az ti z toho zoranzovie...Ja som kedysi tiez pouzivala ziletky urcene specialne pre zeny s vymennymi hlavicami, ale su neforemne, velke, odkedy som vyskusala obycajnu ziletku, ktora je malicka, takze dokonale oholi uplne vsade, k vymennym sa uz nevratim. Niekedy som pouzivala aj depilacnu penu a podobne...Naozaj je uplne najlepsie holit sa ziletkou pod sprchou, nikdy som sa takto nevyhadzala,ani sa potom nepotrebujem nicim natierat.

kikulka

na obranu orgi,ja síce nepoužívam kondicionér,ale tekuté mydlo alebo sprchový gél a žiadny problém,už 4 roky to tak robím...a mach 3 je super,ale teraz mám gilette fusion=)

ja_ona

MADMAN....skus si ich dat odstranit laserom je to trvacne .....po porode je vecsia pravdepodobnost ze ti narastu lebo pride k zmene hormonou ....a neviem aka je cela ked si to das odstranit...ale robia to v ziline :o))

madman

a skusala uz daka vosk?
ja by som najradsej nieco take trvalejsie, lebo kazdy den sa mi holit neda a nemam to rada dorastajuce ..

ja_ona

ahooj moja....ja sa holim kazdy den uz 8 rokov....normalne sprchovy si davam ziadne peny na holenie ani nic to je somariny a ziletkou to je jasne...ja som zatial nic ine neskusala lebo so ziletkou som spokojna :-)

prosim???

17kika17
gillete je pre muzov ale su aj pre zeny taky ruzove ale tie nejsu take dobre ako pre chlapov...ale tie nehradne hlavice su trosku drahsie ale zase jedna ti vydrzi dlhsie ako tie jednorazovky.vies co ja sa holim podla potreby.nasucho v ziadnom pripade ak nechces byt vyhadzana...ja to robim tak ze si napustim do vane trosku vody..hupsnem tam a holiiim =))potom vodicku vypustim a cela sa umyjem sprhacom a inimnym gelikom...

orgi:
a ked v casopise budu pisat skoc do studne budes mat peknu pokozku tak to urobis?vies kolkoje v samponoch svinstva?su urcene na vlasy a nie na intimne partie...nato su specialne geli a peny ktore neskodia aby neposkodili kysle prostredie...ved sa spytaj gynosa ze ci je dobre ked si pipulku umyvas kondicionerom a samponom a potom nam sem napis co ti povedal ked ovsem z toho neodpadne =)
ale tak ked ti to robidobre tak o.k.ved je to tvoja vec

ritka4

Ludkovia poradte aj mne...ako si mam oholit ritku ked mam hemoroidy???
bojim sa ze si ich porezem :(
a ked sa oholim aspon okolo tak ma to po 3dnoch svrbi ???? :(