Mandle-vyber

Príspevok v téme: Mandle-vyber
vodka

Viem ze to tu bolo pisane viac krat ale tak podrobnejsie ako by som chcela som to tu nenasla. Najde sa prosim Vas niekto kto mi popise ako prebiehal vyber mandli ci uz lokalne alebo v narkoze uplne PODROBNE co NAJPODROBNEJSIE ako to prebiehalo? Zaujima ma uplne vsetko ci uz prepoeracne vysetrenia, kolko krat vam brali krv, ako dlho vam to po operacii krvacalao proste uplne vsetko co najviac ako si pamatate. Chcem to takto podrobne napr: prisla som do nemoc. vzali mi krv...na druhy den ma operovali, muslea som amt an sebe...pichli mi lokalku( ajVas pocit pri tom), piebeh zakroku..ak ste boli v narkoze , vsetko po prebudeni DETAILNE..potom strava...nejake problemy...
Ako dlho ste boli PN, a este ma zaujima ako dlho sa nemoze pootm pit,bo zvyknem chodit casto an diskoteky a vzdy si 2-3 fernety dam:))
Dakujem Vam vsetkym vopred

Ivka 1

Karin tiez odporucam vybrat mandle,zvlast ak sa jedna o hnisave zapaly.Nasledkom toho mozu byt poskodene
zivotne dolezite organy a mozu z toho vyplyvat aj tazkosti s otehotnenim.

dasenka156

ahoj Karin..môj názor je taký,že ak mávaš časté zápaly a plánuješ bábätko,pred otehotnením by som si ich dala asi vybrať,predsa len to nevplýva dobre na dieťa,keď si chorá počas tehotenstva-za to riziko to nestojí...to bude asi jediný problém..ale zákroku sa nemusíš obávať -mne vyberali mandle tiež kvôli tomuto problému a urobila by som to znova-oplatilo sa

karin11

Vedel by mi niekto poradiť? Ja ma chronický zápal mandlí, keď otehotniem budem si ich musieť dať vybrať? Aby to nemalo nejake následky pre dieťa? Dakujem.

Ivka 1

Na zapalene alebo zahnisane hrdlo pomaha
cmulanie propolisovych tabliet.Zvysene teploty su nasledkom pretrvajuceho zapalu.Je potrebne posilnit aj imunitny system.

januška

Ja mám zase taký problém.Mandle mi vybrali v roku 2005.Odvtedyiba na pravej strane,na tom mieste,kde vybrali mandľu stále mi to hnisá.Ľavá strana nie,iba tá pravá.Viete mi niekto poradiť?Ďakujem

vladka159

AHOJ ROBBIE56.MNE ICH Už VYBRALI.PREčO? VIšE 2ROKOV MáM ZVýšENé TEPLOTY A TAKé HNISAVé VAčKY V MANDLIACH. POVIEM TI čO VšETKO SOM CCA PODSTúPILA ZA TIE DVA ROKY. OD KOLONOSKOPIE GASTROSKOPIE, Až PO IMUNOLOGA NA NIč NEPRIšLI. KARTOTéKU MáM AKO STARENA. TAK SOM PILA DOSť DLHO A šLO TO RIADNE DO PENAZí ALOE VERU, POTOM ZELENý JAčMEN NIč. TAK SOM šLA JEDNEMU HOMEOPATOVI DO MAĎARSKA. TEN MA VYšETROVAL WOL METODOV, čI AKO SA TO VOLALO. DOSTALA SOM 6 HOMEOPATíK. CCA ROK SOM ICH JEDLA. TEPLOTY NEODYšLI. DOšLI NA TO čO FAKT VYZERALO PRíšERNE, žE MI MUSIA VYSEšKAť ZUB MúDROSTI. TAK SOM STáLE S MANDLAMI čAKALA, čO KED TIE TEPLOTY ROBIA ZUBY. HM BOLI STáLE. TERAZ Sú MANDLE Fúč. JE TO SíCE LEN 12 DEŇ ALE PODSTATA MôJHO PROBLéMU TEPLOTY PRETRVáVAJú. TAK SOM VEľMO ZVEDAVá.

robbie56

vodka: skus este pohladat nejakeho homeopata, alebo bylinkara, prirodneho liecitela a opytaj sa, ci ti nevie pomoct ...
Je vela fajnych cajov, ktore pekne cistia krvnu plazmu ...
A urcite si daj vysetrit krv ... poziadaj doktora/doktorku, aby ti urobili rozbor krvi na vyskyt virusov a tak ... problem nie je v mandliach ! (moj nazor :) )

robbie56

kaciatko13: dakujem ti za opravu gramatiky. Aspon si to viac uvedomym nabuduce :)
Nie su to kazne, len psychologicka cesta akou rozvirit debatu. Treba mat aj protichodny nazor v tejto diskusii. Asi by sme viac ublizili "vodka"-e, ale aj inym s podobnym problemom s mandlami, keby tu boli len jednostranne informacie, a kto by pozrel do fora, tak by sa mu zdalo, ze "Liecnie mandli = odstranenie", co s tym razne nesuhlasim. Nastastie nie som sam :)

Ja nie som odporca lekarov, ale doktorov :) Slovo "lekar" a "doktor" totiz nie su to iste.

Operacia sposobuje samotna mozno nie je bolestiva, ale sa spytaj ludi po operacii do tyzdna, niekedy aj viac co citia ... aj ja mozem potvrdit, lebo sa pamatam ako to bolelo ked som mal 7 rokov. Lenze ja som bol pod vplyvom jednostrannych informacii. Pridu uz aj lepsie casy :)

Ano kazdy organ ovplyvnuje dalsie, prave preto by nemali byt mandle vyberane. Treba liecit podstatu, telo odvirit, odpliesnit ... najlepsie prirodnymi antibiotikami.

"... veril by si, ze nieco take male, co je v krku ma taky skodiaci dosah aj na ostatne organy tela? .." - nie, pretoze nie mandle sposobuju dalsie problemy, ale neznalost podstaty problemu.

Dostudovat si mam co, to uznam, ale aj z druhej strany je to pravda :) A hlavne aj prirodne liecitelstvo, homeopatiu a ine druhy liecenia by si mala studovat, aby si mala objektivny nazor. Ja sa rad poucim aj konvencnej, avsak ich metody su proti mojmu gustu :)

robbie56

vodka: ja som ta nesiel urazat, len som ti chcel naznacit aj inu cestu a zodpovednost za vlastne zdravie. Mne ide proti logike vyberat mandle. Som si vedomy aj toho, ze iny mozu mat ine nazory(tak to je spravne, nie len pritakavat a vsetko prijimat), avsak dufam, ze som v tebe vzkriesil este posledny plamienok toho, ze sa pokusis dat sa este na prirodny sposob liecby :)

Ja som bol o to vlastne rozhodnutie pripraveny, kedze 7 rocne dieta velmi neposudi, nema tolko vedomosti a hlavne ani moznost vyberu medzi 2 sposobmi liecby. Tak som prisiel o mandle ako 7 rocny. A prave preto to tu pisem, lebo vobec tie choroby nezmizli, prave naopak. Ako som pisal, vacsia intenzita.
Teraz ak pocitim bolest hrdla, tak viem, ze uz treba radikalne sa k tomu postavit, nechat aby sa telo vycistilo, odvirilo. Vlastne ani nie tak nejest, ako jest cesnak, cibulu a podobne antiviralne prirodne potraviny... vynikajuci je aj GSE(Grapefruit Seed Extract)= vytazok zo semienok grapefruitu ... ten dokaze za 5 minut zlikvidovat viry, mikroby v hrdle ...
Tu vsak nejde len o hrdlo a mandle, to nie tam je problem. To je len symptom. Telo je zavirene a potrebuje sa vycistit aj na inych miestach, napr cela krvna plazma .. skus ist na kvapku krvi, kde ti z kvapky krvi zistia, ci mas pliesne, viry, mikroby v tele. Sotva vsak liecbu dosiahnes pri normalnom zivotnom style a bez toho aby si zmenila stravu na obdobie liecby.