pre dievcatko laura alebo vanessa?

LETICIA

dark sebko a samko je hrozne, mne pride ako pre pokakaneho chlapca, fuj. Vanesa je kazda druha a aby ju nevolali male deti LARVA.

Nicoll

Mne sa moc nepaci ani Vanessa ani Laura,ale ked uz skor by som sa priklanala k Laure,pretoze mam pocit,ze kazde druhe dievcatko,ktore sa narodi sa vola Vanessa.

darkmother

keby som bola dieta tak sa vanesse posmievam: nessie, nessie! vaneska-lochneska! (kto nahodou nevie je to lochnesska prisera) :D vyberies ked sa narodi - ked ju uvidis. jedni znami maju syna sebastiana hovoria mu SEBKO. hroza!

Bazalka

Venassa urcite nie budu ju v skole volať van (po anglicky dodavka :D) ... skarede meno jak pre ciganku... laura je pekne meno ...ale ked to že LARVA....ale urcite laura je krajsie :))

agaven

ja so mala 5 mien a manžel večer odchadzal co to bude a ja maria no ale ked sa narod pytali sa a ja monika ono si samo da meno tesne než pojde von do vašej mysle da to meno mam kamarat. a dali mi za pravdu ine mena mali a ked kočikov.pytam sa čo je to david nie oliver

mamicka852852852

no dnes uz mame krasnu dcerku ktora sa vola laurika..ked som ju 1 krat uvidela vedela som ze meno laura je pre nu ako stvorene .

janka

Baby, učím na škole a čudovali by ste sa koľko detí má "staré" mená. Mne sa zo začiatku zdalo čudné, že mám v triede Máriu, Stanku, Evu, Michala, Júliusa, Romana....a teraz sa mi to neskutočne páči, lebo keď prídu prváci, každý druhý je Samko, Viktória, Sára (dookola to isté).....