bolesti v prsiach pred menzesom

:)

ved aj mna zvyknu vzdy uz aj od polovice cyklu boliet ako teraz lenze nejak nechodia.moze to byt sposobene aj dehydrataciou organizmu?

zuzana12345

ja to mám už minimálne 15 rokov a to ma bolia prsia niekedy aj od polovičky cyklu.Pred rokom som bola na mamografii a všetko ok ja to už beriem ako súčasť života.Niektorú bolia,iná stým problém nemá

:)

neviem strasne nahanacky mam teraz samy stres ale nezvyknu mi meskat.heh len priatel si uz mysli ze bude kocikat ale nema z coho ved nic neprasklo :) dufam ze dojdu cim skor uz ma nebavi cakat

sasha

urcite...mozno ide len o prechladnutie...ja som mala tento mesiac nieco podobne PMS som mala asi mesiac....islo o hormonalnu poruchu....vyriesila to injekcia na vyvolavanie....nato mas vsak este cas....4 dni nie su katastrofa

lena251

ahojte, ja som mala tiez bolesti a nalievanie prs. po porode mi to zmizlo a teraz sa mi to znova objavuje. sice chodim na endokrinologiu, ale stitnu zlazu mam funkcnu. tak teda neviem. nikdy som to neriesila.

ellyy

no mna bolia tiez prsia...a ked som to povedala mamke...povedala mi ze pojdem na endokrinologiu..pretoze to je zvyseny prolaktin a davnejsie mi uz davala na to robit testy...a s tym suvisia aj dalsie problemy neskor..napr neplodnost...inak mas pravidelnu menstruaciu???

babulak

mna len prekvapila ta silna bolest, nikdy predtym som to nemavala, tak som sa zlakla ci to nebude nieco horsie. dik za ukludnenie.