pomôžte

Príspevok v téme: pomôžte
xtiba

ahojte,chcela by som sa spýtať či niektorá z vás požila rosalgin,a či pomôže.Pretože mám silné pálenie v pošve,predtým som mala aj biely hustý výtok a kupila som si na to candibene 3 tabletky,výtok sa zlepšil ale to pálenie je na nevydržanie.A momentálne nemám možnosť ísť k doktorovi až koncom budúceho týždna budem môcť íst,tak by som chcela vedieť či by nepomohol ten rosalgin.Za wšetky odpovede vopred Dakujem!

mirka 23

xtiba, keď máš také problémy, tak sa nemusíš objednávať, choď tam hneď v pondelok. Si akútny prípad.

svetlana6

xtiba mala si si kupit skor candibene mast (aj ked, nie su tieto lieky iba na predpis?) nudzovo mozes vyskusat aj canesten. rosalgin som neskusala, tak neviem povedat. ale mal by byt ok, ved je na to urceny. zdaj si do vyhladavaca na fore temy zapaly, svrbenie, kvasinky a pod. najdes urcite vela tem, kde su rozne rady, ake pripravky pouzit (lieky, maste, sedacie kupely...)

xtiba

neodkladám,som myslela že to candibene pomôže ale dnes sa to pálenie zhoršilo a potrebovala by som poradiť čo by na to rýchle zabralo lebo je to hrozné a jasné že potom pôjdem lekárovi.Len momentálne sa to nedá a ešte taký problém že je tam iba trikrát do týždna treba sa k nemu najprv telefonicky objednať,takže pondelok sa objednám a v stredu už pôjdem.Len neviem ako to dovtedy mám vydržať....