Urgentný prípad-CHUDNUTIE !!!

Príspevok v téme: Urgentný prípad-CHUDNUTIE !!!
tinus99

Ach tie diéty!!! prosím vás,vedel by mi niekto pomocŤ??? je to so mnou už dosť zlé ... Pri mojej výške 172 cm mam skoro 90 kg !!! a to mám ??? onedlho 14 rokov ...! ... Odmalička som bola pritele,snažím sa chudnuť už tri roky,no bezvýsledne ..vždy to naberiem nas5 ...Ja už fakt neviem čo robiť,chcela by som byť chudá ale ide aj o moje zdravie,zatial je všetko v poriadku aj cholesterol mam nízky,všetko,ale mám problémy zo štítnou žlazou,beriem tabletky euthyrox, lebo mám spomalenú činnosť štítnej žlazy ... Nedokážem sa obmedziť v jedle !! proste nedokážem :( Neviem či som odkázaná doživotne byť takáto (aj blizki ludia mi tipuju tak o desat kg menej ... ale už to čislo je strašné :( ..Nevedel by mi niekto poradiť z vlastnej skúsenosti ako sa mu podarilo zhodiť ideálne by bolo aj na tých 70 kg :( ...

coyoteugly18

ahojky...skusala si nekjake diety moja mamina schudla na 90dnovej 20 kg a to jedla stale a s chutou naozaj to pomaha a treba sa viac hybat aj ja mam nejake to kilecko navyse ale citim sa s terajsou mojou vahou skvele nechcela by som schudnut ale ty uz mas dost velku nadvahu nevadi ze nemas problemy s cholesterolom ale casom urcite skus tu 90 dnbovu recepty na nu najdes aj na nete