Najäčšie trapasy v posteli

Príspevok v téme: Najäčšie trapasy v posteli
hownocuc

Hodte sem neake aby sme sa trosku pobavili ;)Wed je to anonymne ;) aky najväčší trapas ste zazili pri tom???

No tak tu je ten moj
Raz ked som robil jednej zenskej oral (mal som dost vypite) ozwracal som jej stehna, brucho aj pipku :D Isel som sa prepadnut od hanby...
Wem ze je to nechutne, ale teraz sa na tom smejem :D

danuska123

hm trapasy.... ja som nejake tale extra trapasy nezazila..pamatam sa ked som cazal pohlavne zit a priatel mi sahol tam dole... bola som neskutocne mokra, som myslela ze sa pod zem prepadnem:D ale potom som zisitla ze to tak ma byt:D s tym priatelom som doteraz a myslim ze taky trapas je ked vas priatel baby napunpuje vzduchom a potom prdite cez vaginu:Da milovanie sa premeni na zachvaty smiechu:D a fakt si na take ziadne trapasy nepamatam...no mozno boli ale nebrali sme to ako tragediu.

hmmmmmmmm

včera som pri orále prehĺtala ako vždy, ale bolo toho viac ako vždy.... a tak v ten malý nestrážený okamžik to včera priateľovi veľkou rýchlosťou vystrieklo.... že som mala celé vlasy mokré, on bol mokrý, bruško, tričko, dokonca zopár kvapiek mu pristálo aj na jeho tvári... tak sme sa nasmiali

neggetka

mne sa stalo, ze som bola s chlapom, ktorý mi stále tvrdil koľko žien vystriedal, že niekedy ich mal aj tri denne...mňa to strašne lákalo, zažiť už konečne poriadny sex a ked prišlo k tomu bol do minúty hotový a to bez predohry....hambil sa ako pes :D

dáša

No mne sa s priateľom pravidelne stáva, že keď mu robím orál a on sa mi chce vystriekať na pery (lebo ho to údajne nenormálne vzrušuje)tak sa netrafí a strekne mi do oka. Jemu to je vždy strašne trápne a sa mi ospravedlňuje.. Ale na druhej strane sa ma kamošky pýtajú, jakú špirálu používam keď mi tak pekne stoja mihalnice:)))))

veveraqq

moj priatel a ja sme sli aj s kamaratmi cez leto na chatu..ako prisiel vecer ja som sla s priatelom hore..vsetci vieme ako to prebieha ako cakate ked sa budete milovat prvy krat s tym partnerom a ja siahnem dolu,zacnem a on ani nie 3sek.to trvalo a uz som sa utierala:-Da taq sa to zopakovalo 3krat..zo sexu nic nebolo..ale uz je to good:-)

cukor

Mojho kamarata kamarat mal priatela a ten si nasiel peknu zenu... Vsetko bolo dobre..chodili spolu,prezivali len to dobre... Prisiel den D..:) Zena na posteli a chlapec sa nahy blizi. Chyta jej stehna,jemne bozka jej prevonanu pokozku,nakloni sa a zrazu na zadku citi ruky,obzrie sa a nejaky buzerant,pravdepodomne muz alebo dalsi priatel tej zeny sa na zamilovaneho chlapca usmieva s postavenym f.... Nepreslo viac ako pat sekund a uz si kamarat vo vytahu oblieka nohavice a nadava...:)

wansa

MNE SA STALO ZE SOM SA MILOVALA S PRIATELOM V AUTE,A v tom najlepsom nas nahnali svetla z nejakeho auta a to nejake auto bolo policajne takze sa doteraz s toho smejem

palacinka

nielen ze nechutnosti ale aj vymyslene historky..niekto to ma v hlave poriadne pomylene ked take cosi ho dokaze napadnut