Neverim! Sokujuci rozchod?

Príspevok v téme: Neverim! Sokujuci rozchod?
Piera

S priatelom sme spolu 4 mesiace. Tvrdi ze v zivote nikoho nemiloval tak ako mna a chcel byt so mnou do konca zivota. Este vcera sme boli na vinobrani, kde mi kupil velke pernikove srdce. O par hodin neskor sme boli na icq, kde sa ma medziinym spytal, kolko som mala pred nim frajerov. Napisala som 5 a od odpisal, ze siesty nebude. Ze som mu tym vyrazila dych a ze je to nanho moc. Ale ked som sa na pocet byvalych pytala ja jeho, tak povedal, ze nevie, ze to neratal. No a teraz ma uz nechce vidiet. Mimochodom, mam 31, on o trochu viac. Ja neverim!!! Som z toho v takom soku! Ked som sa pytala na dovody, nechcel mi nic povedat. Je toto normalne?

leerka

musim suhlasit s kikulkou, ked ti neda kopacky on, daj mu ich ty.... toto predsa nema vyznam, aku blbost si vymysli nabuduce? toto je fakt strasna volovina,abysa niekto rozisiel s tym koho miluje a nemoze bez neho byt pre to, ze mal predtym 5 byvalych.... je to tvoja osobna vec, keby si ich mala aj 50.... nech ide do riti... ale inak ozvi sa, ako si dopadla.... bude nas to zaujimat, teda ak mozem hovorit aj za inych..... drzim palce

Piera

tvrdi, ze od kedy ma spoznal, tak prenho ostatne baby prestali existovat. chce len mna a v zivote by nepokazil nas vztah nejakym chvilkovym poblaznenim. a vraj sa tazko zalubuje a sam je prekvapeny tym co ku mne citi. jeden by tomu uveril - teda ja som nakoniec aj uverila (ked vam to niekto opakuje takmer dennodenne). a asi som aj chcela uverit. no co, som naivna, stara, blba a nepoucitelna. :(

majka_

Piera, prepac tuto otazku, ale nema uz on nahodou nejaku inu? Nezoznamil sa s niekym? A toto bola len trapna vyhovorka, aby vztah s tebou skoncil?

kikulka

Piera,ak ti tie kopačky nedá on,určite mu ich daj ty.Po tom,čo som si tu prečítala, nechápem ako si s ním vôbec mohla vydržať....držím palce na stretnutí

Piera

aby som upresnila, priamo slovo rozchod nepadlo, ale vyplyva to z toho. ale nechce sa uz so mnou stretnut a ked som sa ho spytala ci chce byt este so mnou, tak povedal ze nevie, ze to je tazka otazka. predtym, by bez mihnutia oka povedal ano. kedze som samozrejme chcela vediet dovod tejto jeho zmeny, navela navela suhlasil ze sa dnes stretneme a povieme si to z oci do oci. tak som zvedava, ci si pridem po kopacky, alebo sa situacia zvrtne tak, ze ich dam nakoniec ja? ja neviem... :(

DESmodka

piera ved to.. srdcu nerozkazes... ale zamysli sa nad tym... spravil by toto normalny clovek??... ked niekomu vadi 5 vztahov tak potom mu asi budu vadit aj ine veci, nie len takato malickost, kebyze ich mas pred nim tak 10 nic nepoviem... a mas uz na to aj tak svoj vek.. ine by to bolo v 20... nema zmysel sa nim zaoberat

chilli999

Detto, aj u nas to tak bolo. Ja som mala vela priatelov, mohla som si vyberat, on bol skor samotar. Ziarlil, nedal mi dychat, stihal ma, sledoval na kazdom kroku, plakal od ziarlivosti. Ale minulost nebola temou, to je trosku divne. Ten tvoj bude mat nejaky iny dovod na rozchod.

Piera

dobre, nech sa aj nahneval (len tak medzi nami, to je fakt vela?) ale ze reaguje tak, ze ma uz nechce vidiet a je koniec (to sice nepovedal, ale vyzera to tak, kedze sa uz so mnou nechce stretnut) a pouziva vulgarne vyrazy. to je trochu moc.

Piera

no ako vravim, neviem, co si mam o tom mysliet. celu noc som nespala. nedozrety v 33 rokoch? a to kedy dozrie? rozum mi hovori, ruky prec, to nie je normalne, ale zas to srdce... ach jaj

puka

podla mna to je len trapna zamienka ze sa nahneval ze si mala tolko priatelov...

to nieje normalne...aby sa iekto rozchadzal s niekym koli tomu ze mal partnerov...ved zivot je o laske..a to co si mala byt doteraz sama???a co on mohol mat frajerky a ty si nemohla mat frajerov???tak toto co je s prepacenim za debilka...