HAK a nase VLASY!

Príspevok v téme: HAK a nase VLASY!
saasanka

ja mam taky problem, ze uz rok uzivam YADIN a zaregistrovala som odvtedy rapidne padanie vlasov, stretol sa uz niekto sniecim podobnym?co mam teraz robit, potrebujem brat HAK kvoli ochrane, zmiernenia bolesti, kratsej menstruacie a hlavne pravidelnosti :( ....prosim kto nieco vie, napiste! DAKUJEM ....

mojaeni

asi tak ako pises. mnae belaru vyslovene odporucila kozna, alebo potom este silnejisu Diane.Hal mi nesposobovala ziadne neziaduce ucinky.

Avantasia

no myslim ze tak ako u niektorej moze belara sposobit spinenie medzi menstruaciami a inej nie, tak ma aj ozdielny vplyv na vlasy

mojaeni

tak ako vidim, na kazdu ucinkuje nieco ine a to co je dobre pre jednu,robi neplechu inej...tu je tazko pomoct.mne ta belara pomohla, ale vravim, na 100% som si nie ista, ci to bolo len vdaka nej,a lebo aj vsetkym tym zazracnym produktom proti pad. vlasov.Teraz som HAK vysadila,neiuzivam mesiac nic, tak som zvedava, co to prinesie.

sasaaanka

myslis ze zmenou HAK to prejde? ...tiez necem prestat uzivat tbl.kvoli istym problemom ktore ma predtym trapili... ale zase nemozem prist o vlasy? hm? lebo mne kozna povedala ze zmenou hak to neprejde, stale ide o antikoncepcnu tabletku :(( tak ako teraz ?

Avantasia

aj berem belaru a neskutocne mi letia vlasy.musim zmenit,mam aj spinenie medzi cyklami.na vysetreni som bola a inu pricinu lekar nevidi.prosim,poradite co by bolo lepsie?

mojaeni

ahojte. Mne vlasy padali strasne dlho a strasnom mnozstve, vsak mi ich aj riadne ubudlo. Mala som z toho riadne depky. Ja som povodne uzivala Lyndinette, a ked som s tým zasla ku kznej, tak mi predpisala Belaru, ta je silnejsia co sa tyka tvorby zenskeho hormonu. Uzivala som ju tri mesiace a padanie vlasov sa obmedzilo vyrazne, hoci stale to nie je to minimum, na ktore som zvyknuta. No neviem, ci je to vdaka antikoncepcii, brala som tiaz same vodicky a ampulky, tabletky VICHY, tie boli tiez dobre. A na poadanie vlasov je aj dobr vajicko na makko, jest, prip. aj do vlasov, Obsahuje lecitin.

safffaa

irita - no ja tiez beriem YADIN rok, a od aprila som zaznamenala rapidne padanie vlasov, tiez som najskor uvazovala nad tym ze je jar a tak, ale ten rozdiel v hustote vlasov, ma po lete prinutil zajst k lekarovi a ku koznej .... :(( vysledok vysadit HAK :((

irita

Ahojte ja beriem tiež yadin už skoro rok,a ked to tu teraaz tak čítam tak si uvedomujem že aj mne v poslednej dobe nejako začali dosť vypadať vlasy,aj ked som to braala ako normláne,ved je jesen a vtedy vypdávajú normálne vlasy,ale ak to bude mať naozaj súvis s antikou.Nech si ma doktor neželá!

saasanka

nj ja takisto,strasne mi padaju,... ale teraz mi doktor povedal aby som vysadila na 2 mesiace , ze ci to je z toho, take testovacie obdobie, tak uvidim, ak z toho tak newim, no,...ochrana, bolesti, nepravidelnosti s kramamy a pod, to setko by ma stvalo keby som musela natrvalo vysadit HAK, a kondomom neverim, je to tazke :((((

LuSyLa

ja beriem tiez antiku triliquar neviem ci to je kvoli tomu ale mne tak padaju vlasy a je mi tiez do placu ale ja sa bojim ze pridem o vlasy a budem sa musiet ostrihat nakratko fnuuuk:(((((