Zarucena dieta na schudnutie

liberrta

ziadna dieta nefunguje!!! ja som bola od mala obezna a v 30.tke som schudla. po 17.tej uz absolutne nic nejem, len pijem vodu alebo nesladeny caj. mam 36rokov a 54kg. takto sa drzim 6 rokov. takto zarucene schudnes. vela stastia :))

kuli0099

ja was prosim poradte mi dietu s ktorou schudnem moc moc kil a za kratky cas!!! pls som zufaly ale taku normalnu !!! piste mi pls na kuli0099@azet.sk pls

vaness

zdrawim..mam 15.. ja viem,budete si hovorit ze co jej sibe.. ale naozaj potrebujem schudnut..nie vela ale par kil..ja neviem co mam robit,co mam drzat co mam jest:(

majka.sen

prepac silvinka24, ale "zarucena" dieta na schudnutie neexistuje. hovorim ti to z vlastnej skusenosti. dietovala som strasne vela krat podla "zarucenych" receptov, ale vzdy som tie kila (a niekedy aj viac) nabrala spat. zistila som jednu vec. a to: jest pravidelne 5 krat denne (z toho 2 porcie ovocia alebo zeleniny) a cvicit, cvicit, cvicit. najlepsie pravidelne. ja som si k tomu pridala aj to, ze po 17:00 hodine uz nejem. aspon sa snazim a kilecka idu dole. len nesmies popustit od "diety", lebo sa ti kila vratia spat. nesmies sa vratit k starym stravovacim zvykom. prajem ti krasny den a vela stastia v chudnuti :o).

petruska

PROSIM PORADTE CHCEM SCHUDNUT AJ CVICIM AJ BEHAM ATLETIKU NA TOM SI AKOZE AJ DOBRE VYSPORTUJEM POSTAVU ALE ZASE KED PRIDEM DOMOV S TRENINGU TAK SA NAZEREM JAK SVINA PROSIM PORADTE NEJAKKU 100% DIETU ALE NIE ZASE TAKU ZE NEBUDEM MAT ANI SILY BEHAT A CVICIT ATLETIKU...PLIS PORADTE DIKY MOC

mirco

Ziadna dieta treba zostavit presny harmonogram toho co zjes sacharidy, tuky, bielkoviny aby si ich mala v presnom pomere a jest minimalne 5 krat za den. Sladke si odmysli to ti neda nic potrebne jedine ti to prida tak tuk.Treba si zapisovat energeticku hodnotu, kolko si zjedla a sladke malinovky nepi iba vodu. Vody vypi minimalne 3 litre za den v hodinovych intervaloch. Ak zacnes dietovat a nasledne hladovat tak neze ryskujes ze si zhorsis zdravie ale aj jojo efekt, to znamena ze co schudnes to priberes tak znova naberes plus este nejake to kilecko naviac ako bonus, pretoze si tym doseres metabolizmus.

romča

Ak chces schudnut a nezazit jojo-efekt odporucam po 18-tej hodine papaj len lahke jedla ako zelenina,či cestoviny.Parkrat do tyzdna posiluj problematicke partie ....obmedzi keksiky.Cokoladu si mozes dopriat.Toto je najucinnejsia dieta...Potrebna je PEVNA VôLA