Vtipne motta

NighT_iLLuSioN

Jéé milujem takéto vtipné mottá a výroky =D Mám ich kopu tak povyberám tie najlepšie =P

-Optimizmus je spôsobený nedostatkom informácií
-Niektorí ľudia sú ako anjeli čo spadli z neba. Len škoda že na hlavu.
-Jedného dňa príde moja loď. No pri mojom šťastí budem práva na letisku (tak toto ma vystihuje =D)
-Slabé pohlavie je silnejšie pohlavie z dôvodu slabosti silného pohlavia k slabému pohlaviu.
-Pesimista vidí v tuneli tmu,
optimista vidí svetlo na konci,
realista vidí svetlá prichádzajúceho vlaku.
Strojvodca vidí troch idiotov na koľajniciach.
- Pomlouvání mladých lidí je nezbytná součást duševní hygieny starých a znamenitě povzbuzuje jejich krevní oběh.
-Neopakuj bezducho klebety! Pridaj aj niečo vlastné
-Boh obdaril človeka rozumom, no zabudol pribaliť návod na použitie =o)

kLeusQa

Je pekné vidieť dieťa,ako lezie po tráve- do tej doby,než ju začne huliť.

Je pekné vidieť dieťa,ako lezie po tráve- do tej doby,než ju začne huliť.

Nemám rád ľudí,ktorí berú drogy.Hlavne colníkov.

Nehovorte ľudom pravdu do očí,nebudú vás počúvať,pretože oko nie je sluchový orgán. ( P.Knap)

Ked som bol malý bol som namyslený... Ale teraz už nemám chybu

joj moje... milujem motta... vsetky ehh ale ftipne joj sa idem u*ebat!!! ehh loooobkam vas xixi

Kiuskaa

nieje dolezite vyhrat ale nasrat toho kto vas porazil..alebo este taketo ze od ucenia este nikto nezomrel ale naco riskovat?...

SOFFA

a moje najoblubenejsie je....DOBRA NALADA NEVYRIESI VSETKY TVOJE PROBLEMY,ALE NASERIE TOLKO LUDI,ZE STOJI ZA TO,SI JU UDRZAT!!!!!!!!!!!

SOFFA

to ze pracuju druhy este nie je dovod aby si pracoval aj ty. -stavaj sa k praci vzdy tak aby sa aj ini mali kam postavit. -pracovisko nie je krcma,preto sa v praci dlho nezdrzuj. -pokial ti slabo platia,nemozes silno pracovat. -peniaze mozno alebo zarabat,alebo utracat,na obe v zivote cas neostava.