Hnisajuci prst

damian

...aj samotna horuca voda staci na hnisajuce ran7 - taka horuca, aby sa clovek nepopalil. Vyborny je aj propolis, a, akoze inac, aj urinoterapia.

mia

Najlepšie skusenosti mam so silným odvarom zo šalvie alebo dostať kvapky v lekárni, poriadne vymočiť hnisajúci prst v tomto roztoku zriedenom teplou vodou a potom vačok aj sám praskne a vytečie. Ja užívam na zvýšenie imunity jodis koncentrát, ktorý má aj silné antioxidačné a dezinfekčné účinky, potom teda vydezinfikujem týmto prípravkom. Ak nepomôže tento postup zoztáva iba lekár aby nebolo horšie.

hmmmmmm

majka250 skusala si specialne naplaste na kurie oka?obsahuju 40 %kyseliny salicylovej, nechava sa jedna naplast aj 3 dni, zmakci to kurie oko, a potom sa da lahko odskrabnut.s naplastou sa mozes aj umyvat.nemenit kazdy den, jednu nechat aj zo 3-4 dni, podla potreby.kurie oka su vysledkom zlej obuvy,tvrdych vloziek,tak skus vymenit za nieco makksie, pohodlnejsie.
hhhh...hnisajuci prst,dufam,ze to mas uz vyriesene.inac, neprepichujte nic hnisave doma,lekar to napichne, nareze sterilne,najprv poriadne vyezinfikuje okolie aby sa minim.dalsia nakaza.potom to vycisti, osetri a da vam antib.masticku.inac ichtamolova masticka je dobra na taketo veci, ale nehovorim,ze to vyriesi.ak je hnis, treba ho odstranit a zacat antibiotika.pod lekarskym dozorom.a odstranit pricimu do buducna/zarastajuci necht a pod/

majka250

Ahojte,kto by mi vedel poradit.Uz asi treti rok ma trapi na pate kurie oko.Neviem sa ho zbavit,moc ma nelaka vypalovanie.Mozno by mi pomohla nejaka masticka?Neviete o nejakej?;)dakujem