Ako vediet ktora je prava?

Príspevok v téme: Ako vediet ktora je prava?
lost angel

Ahojte mam taky problem ze sa neviem rozhodnut medzi dvomi divcatami. Mam piatelku dlhu dobu a do mojho zivota pribudlo jedno dievca X, ktore som pred rokmi mal dost rad stale na nu musim mysliet a mam pocit ze so svojou sucasnou priatelkou som neni stastny. Ale prezili sme toho velmi vela a nieje mi lahostajna. Preco ma trapi vobec tato otazka?

wena

urcite si nemyslim, ze je to lahke. tak sa s nou porozpravaj. povedz jej vsetko ako citis. mozno sa dohodnite, ze si date prestavku ak na to pristupi. urcite to bude tazke pre oboch, ale ak by si to neriesil, mozno by si si to potom cely zivot vycital. moj to mal tiez taketo tazke. ked sme spolu zacinali chodit, vlastne sa este isty cas rozchadzal s tou byvalou. po case ju vsak prestal lubit a teraz sme spolu...

lost angel

Ked ja ale neviem ci to bude spravne proste sa iba zdvihnem a poviem idem prec na tyzden ahoj rob si co chces? po 5 rokoch? asi to nieje take easy mozno s pohladu druheho ano...

wena

tak k tomuto ti mozem "podat info" z prvej ruky :o) ked som chodila s mojim byvalym, nudila som sa. nemala som takmer ziadne zaujmy. cele vecery a vikendy sme presedeli pred telkou. bol to zivot onicom. i ked som ho lubila. toto ma ale zacalo ubijet a po 4,5 roku som sa s nim rozisla, pretoze mi do cesty prisiel ten druhy. on ma tiez vela kamaratov a tym padom sa mi venuje ovela menej ako ten predtym, ale tento vztah je urcite hodnotejdi. mame obaja svoje zaujmy a aj seba navzajom. a kedze ti vravi aby si za nou prisiel, nevahj. uvidis ako ti s nou bude. neprepas sancu, ktoru ti zivot dava. mozno, keby si ostal s tou tearjsou, bola by to rutina a zivot by ta nebavil...

lost angel

Ahoj no chodili sme spolu pred 7 rokmi a pocas toho sa vela zmenilo dokazala ma neskutocne inspirovat a bolo mi s nou naozaj fajn. problem bol ze mala dost kamaratov a moc sa mi nevenovala nakoniec isla studovat do zahranicia a ja takisto bol koniec ale pocas celej doby sme si pisali a obcas stretvali. Momentalne ma sice tiez kamaratov vela ale mam pocit, ze sa dost zmenila a mam stale pocit ze ma ma dost rada, stale vravi aby som za nou prisiel. So sucasnou pritelkou som sa o tom rozpraval je chapava a snazime si to vysvetlit ja sam neviem co ma na nej laka. Ked som bol s nou moj zivot sa radikalne zmenil teraz akoby som uz niekolko rokov stal na jednom mieste. Prestal som malovat, pisat a vseobecne iba pracujem a je to stale iba to iste. Ked sme sa zacali aktivnejsie stretavat znovu sa to akosi pohlo vpred.

wena

vsetci sa tu zamerali len na tu jednu stranu, aby si ostal s tou terajsou, ale ja mam na to iny pohlad.... ta X je tvoja byvala, alebo ste boli len kamarati? moj terajsi priatel chodil so svojou byvalou niekolko rokov. ja so svojim byvalym tiez dost dlho-niekolko rokov. obaja sme sa ale s tymi svojimi byvalymi rozisli, lebo sme chceli byt spolu. tym ti chcem naznacit, ze to nemusi byt len stereotyp, ale mozno by ti naozaj bolo lepsie s tou druhou. skus napisat, co mas rad na jednej a co na druhej a skusime to prebrat. teda ak stes.

g.i.jane

tak toto potrebuje vziat rozum? alebo cit do hrsti? ty musis najlepsie vediet co uprednostnujes ty ako osobnost, ci si viac cenis cit alebo rozum, aj sex, spis si na papier vlastnosti oboch dam a porovnaj to, ktore atributy ti najviac sedia a u ktorej, pracuj,
mozno sa potrebujes odbremenit od sucasnej partnerky, klidek, daj si nacas, porozmyslaj,o nic nejde,s nadhladom, triezvy nadhlad potrebujes a cas, len pozor, neubliz ani jednej

g.i.jane

si zavisly ako zavislak na cigaretach, si zavisly na obidvoch, prejdi na moslimsku vieru alebo si hod korunou alebo analyzuj co je lepsie

karny

No neviem, ja si myslim, ze byvala v tebe ozivila len urcite spomienky. Rozmyslas ako sa rozhodnut, ale ja sa musim opytat ci aj byvala o teba stoji? Aby si si nevybral byvalu a nezostal nakoniec sam a poriadne sklamany.....:( Dobre si vsetko premysli.