Antiac-Salcura (BA)

lolo

ak to maš daleko ja neviem tak povec v tej lekarni že je potom popýtavka nech to tam do tej petržalky objednajú, robí sa to aj tak, že ked niekto v lekarni niečo nema tak to objednajú a bude to tam stále.moj názor, ja mam zase lamač blízko :)

bratislavcanka:)

dakujem vam velice pekne.lamac mam dost daleko,neviete ci by to nemohlo byt aj v Carrefoure v Petrzalke?aj tam je taka dost velka lekaren,skusim tam a ked nebude ,tak pojdem do toho Lamaca,aj ked je dost daleko.ale dakujem!a takze fakt to pomaha?a neviete pomaha to aj na jazvicky?dufam ze hej..:/ papa a vdaka:)

simba

jouoju, zatim som to tiez nasla len v Tesco Lamac, tak ako lolo. je to super.. aj ked to chce doslednost a fakt nekombinovat s inymi pripravkami - okrem nejakeho gelu na umytie tvare - lebo potom neposobi. ja si ho nastriekam na tvar a potom pomasirujem prstami..

lolo

da sa kupit v tesco lamač čo je tam ta lekareň bacilus, ja som ho kupila tam, no a k tomu či pomaha, mne to pomaha, je dobrý aj na tie hormonalne najprv precistim samozrejme umytu tvar tamponikom kde si nastriekam salcuru a potom si navlhčeným tamponom poťapkám tie miesta kde to mam nech to tam posobi.ale chce to fakt trpezlivosť nič nepomáha hneď, a ak možem poradiť tak hlavne nekombinuj s inými prípravkami, nie je to dobré tak ako ani u iných vecí.