Menstruacia a milovanie

Príspevok v téme: Menstruacia a milovanie
m&m

Vzdy ked som mala menstruaciu tak som na sex chut velmi nemala a ak ano tak som sa prito nevedela poriadne uvolnit,pretoze som stale mala v podvedomi môj menzes.Teraz vsak posledne dni sa nieco zmenilo ... mam nenormalnu chut na sex aj pocas menstruacie,ked som neni s partnerom tak si to robim sama.Prave dnes mi konci menzes a mam uz len slabucky hnedavy vytok.Cely menzes som sa premilovala,chcem sa preto spytat ci mi to nejak nemôze uskodit,ci som sa dostatocne vycistila??Ci mi to nejak nemohlo nieco narusit,ked vkuse cele 4dni?A potom by ma zaujimalo aj to preco prislo k takej zmene ja by som mohla vkuse zo svojim partnerom samozrejme a verte ci nie aj on,nechapeme!dakujem za prispevky :))

TenPravy

My sme sa minule milovaly a som si na penise všimol nejaký zelený sliz z nej, ochutnala ho a povedala že to nieje až take zle tak sme pokračovali. Teraz to robíme vždy počas jej dní a nemusíme míňať peniaze na lubrikant a ešte to k tomu fajnovo prdká

ritta221

HEHEHE...TO AJ JA MAM DAKU WACSIU CHUT POCAS KRAMOW :D LEN PRIATELOWI TO PRIDE TROSKA...DIWNE :D ALE TAK,.. UZ SA STALO , ZE SIT O DAKO ROZMYSLEL A SUKALO SA...MRDALO SA :D:D.D

erika345

my normalne v postielke... podlozime nejaky uteracik a je to v pohodicke... uzivame si to naplno a bez kondomu... potom sa umyjeme a hotovo:)
baby a poviem vam ze minule som pri milovani zazila taky orgazmus ako este nikdy v zivote... takze tie co vahate ci to skusit nevahajte:)len smelo do toho

m&m

Dakujem vam za prispevky.Dost mi odlahlo,pretoze mam staleho partnera,ktoremu dôverujem a stalo sa to prvy krat.
LUCKA: aj ja si myslim,ze to bude hladinou hormonov.
ADA8754... :to iste som si aj ja myslela az ma prevalcovala chut a bolo to super.
ELLY: to iste!!Ale ak mas staleho partnera ,s ktorym si v tom rozumiete a tak ako uz aj LUCKA spominala - ze mu to nevadi tak to je len o chuti a uvolnenosti.
Ja nechapem samu seba!Vzdy som bola tej zasady,ze cez "stopku"nikdy aj kvôli hygiene a kvôli tomu ,ze som sa bala ci to nejak neublizi môjmu zdravot.stvu.Zatial to vyzera tak,ze mi nic neni,len mam este slabucky hnedy vytok,ktory je dlhsi ako obvikle.
Tak este raz diky :)

Diamondmia

raz za cas sa to aj mne stava, nikdy som vsak zo sexu pocas "stopky" neochorela, cize nezaniesla som si infekciu (ani od manzela)...
nie nadarmo sa vravi" zakazane ovocie najviac chuti"