Velky klitoris a velke pysky, je to problem?

ludka98

Aaale zeny prestante nariekat. Ja mam sice malinky klitoris a aj pysky, no pravdupovediac, ked som videla v nejakom pecku o dost vacsi, tak sa mi hned zapacil a to som zena . :))) Vravi sa, ze cim vacsi klitoris, tym vacsi zazitok. No povedzte mi damy, ktore mate vacsie "ustrojenstvo", ako prezivate orgazmus? Predpokladam, ze si to uzivate poriadne (ci u s partnerom alebo same). Skuste to teda brat z toho lepsieho hladiska a nie hned utekat na "labiu". Berte to tak, ze ste skor obdarene ako prekliate. Vela zien ma podobne starosti, ved to niekedy vidno na kupalisku pri obrysoch tam dole, no muzom sa to paci. Osobne by som rada mala nieco vacsie ak mam byt uprimna.

muskula

jeej, perla, to je mile teda:) a este stale si s nim? no ja mam tiez takyto "problem", moj klitak je tiez dlhy a vidno ho velmi a aj pysky mi vidno, ako z neho trcia. tiez mam cely zivot z toho komplexy.

perlaa

Ja mam klitoris 3cm,dlhe roky som sa s tym trapila,nechodila som na kupalisko,nenosila obtiahnute nohavice atd.Bolo to dost zle,skoro denne som to riesila v hlave. A jedinym riesenim sa mi zdalo odstranenie problemu,trebars aj operacne...potom som sa zoznamila s muzom,ktory to vsetko vyriesil za par dni.Na prvy sex s nim nezabudnem nikdy,jedneho dna ma zobral na nuda plaz a tam som stratila vsetky komplexy,sprvu som bola za raritu a po case si ma uz nikto nevsimal tak ako ja svoj "problem".

mogonovec

Uff, mať Vaše starosti a ženu s nádherným veľkym cl. a pyskami..... Skutočne iba málo žien a mužov si uvedomuje, že každý je niečim iný a odlišný. Práve preto sme ludia a práve preto si hľadame partnerov, ktorí nám sedia nielen pre ich plné peňaženky alebo krásny vonkajší vzhľad, nebodaj aj inteligencia, ale hlavne preto aby sme si vedeli "sadnúť" aj v tych intímnych veciach. Ten kto tvrdí že to je málo podstatné, alebo nepodstatné, tak je buď príliš mladý, alebo ako ja hovorím, dokáže sa najesť ale nedokaže si vychutnať. Jednoducho povedané sme tu na tejto modrej planete príliš krátko aby sme sa nevenovali veciam príjemným.....

korveta

chapem ta aj ja mam podobny problem uff no priznam sa ze az teraz v 30tke som si uvedomila ze sa ochudobnujem o pocit vzrusenie nikdy som nedovolila ziadnemu muzovi aby tam dolu isiel ustami pretoze som mala komplexi .....dohnalo ma to az na operaciu a po ceste do nemoc. som si uvedomila ze to nechcem a zijem dalej moj snubenec to berie ale viem ake asi pocity mas prekonaj ich a uzivaj si sex