hudba lieči srdiečko

marushkaa

to teda verim, ze su i horsie, len k pohladeniu srdiecka v tejto teme mi to teda vobec nepasuje.. ale co som si prezrela niekt. dalsievidejka skor ma zosmutnili ako rozveselili a pohladili.. :(

to sa dnes zije len smutnymi vecami? (inak sa mi celkom pacili tie rozluckove..len smutne.. a smutne si nepustim, ked je i mne nanic, len si to prehlbim..)
mne napr. pohladi to moje srdiecko - aby sa rozveselilo, toto:
www.youtube.com
trosku iny styl

krisha

ide o hudbu, nie o vizualny zazitok..zatvor oci a pocuvaj...original klip je troska nevhodny pre toto forum, maju sem pristup aj deti. Je to soundtrack z nebezpecnych znamosti, tak si vies asi predstavit:-))

once

A este ma napadlo demi , ze by si si mohla zalozit vlastnu temu , lebo tu je tema citujem:Chcela by som inšpiráciu - nejaké smutné slaďáčiky, klavírovky, atď.
A tym atd. nebolo urcite myslene to co tu robis ty. paaaaaa

once

www.youtube.com
To je kvalita....Demi , ale kazdemu pohladi srdiecko nieco ine .....a ak to uz ani takto nepochopis tak uprimnu sustrast. Uzi si ten ohen a kvalitu co nesie v sebe.

krisha

demi, objavili sa PSB alebo Elton za posledne mesiace v nejakom charte?? S nejakou novou skladbou? Lebo prave hitparady su vysledkom toho co ludia pocuvaju. Ak ma pamat neklame, tak som ich nepocula, to znamena, ze vacsina to asi nepocuva, a podla tvojho nazoru je teda vacsina neinteligentna ci nerozumna?? Bud si kludne v ich fanklube aj predsedom,ale nevnucuj svoj styl inym.
A teraz k teme..toto je moja srdcovka:
www.youtube.com
Dalej mam rada:
www.youtube.com
www.youtube.com

once

A draha Demi22 som si dala tu namahu a pozrela si texty piesni....samozrejme v preklade...no nic tazke ani zlozite a fakt ani nejak narocne melodie a zmeny hud. linii. Nehnevaj sa , ale si myslim , ze viac u teba vitazí tvoj idol ako naozaj kvalita.
www.supermusic.sk