Preco To uz nechce?

Príspevok v téme: Preco To uz nechce?
nedokonala

Mozno to poznate - chodite s chalanom uz viac ako osem mesiacov, je vam spolu dobre, rozumiete si, milovanie s nim bolo bozske... lenze Bolo... Vobec ste sa fyzicky nezmenili a jeho uz odrazu nenapada tak casto, aby sa vas dotykal, proste uz nema potrebu sa s vami milovat tak casto, ako predtym, vlastne... Ho to nenapada uz vobec, ako keby uz nemal potrebu milovat sa. Je to zufaly stav, hlavne ak vy by ste sa milovali stale... sex je pre vas potreba, nieco bez coho nemozete byt. Poradte mi, prosim, co s tym, ako mu vratit sexualny apetit? Je to surne, uz ani nepamatam, kedy sme mali naposledy sex... Dakujem za vase rady a pochopenie.

wwwwww

nedokonala, stereotyp po 8 mesiacoch? prosim ta, opakujem ako v inej teme, som vydata 14 rokov a nic sa nezmenilo, este viac po mne skor tuzi...Pred nim som mala piatich, vsetxi aa isli potlct a to boli dlhorocne vztahy, nie 8 mesacny...Takze v poriadku to urcite nie je bud sa ho narovinu spytas, co sa deje, alebo sa budes mlada kocka zozierat nad tym, ze s tebou nechce sulozit..Dakuj Bohu, ze este nie je tvoj manzel a nie si s nim dlho, lahsie sa z toho vycuva. Musi to byt hrozne, ked s nim chces spat a on o teba nejavi zaujem, neviem si to ani predstavit...Ale normalny, zdravy muz to proste chce.

nedokonala

ale keby ma podvadzal, tak by predsa nebol ku mne taky zlaty nie? My si totiz rozumieme skoro v kazdej oblasti, len toto je taky nas mensi problemik, ze proste uz nema chute na sex. Ale je nezny, pozorny, vie ma podrzat, ked ma daco trapi... Len keby sa chcel milovat...

kotatko

a on stale nic?porozpravaj sa s nim,moze mat aj inu a preto nece sex s tebou..,keby to bol sexualny stereotyp tak by sa pokusal to nejak zmenit(hracky a tak..)vsimaj si ako travi svoj cas....

nedokonala

Ved som ho uz lakala x-krat. Horuce reci, pradielko, dotyky na miestach, na ktorých sa mu to páči, provokovanie vsetkeho druhu... Nič. Dostanem pusu, sem tam ma letno poobchytava, aby sa nepovedalo a dobru noc... Mne sa uz zda, ze to berie ako povinnost:( alebo je to len sexualny stereotyp? netusim...

mia5

to sa stava že sa jej nabažil a chce nove telo, novú vôňu, nové spoznávanie.....ale vyskúšaj ho zviesť nejaký striptíz alebo niečo čo nečaka

kotatko

zved ho,dostan ho do varu,priputaj si ho...., povedz mu ze mas nanho chut..,nema inu?spytaj sa ho co s nim je,ci ma nejaky problem...

silvikl

byva to casto tak,ze sa dievca chalanovi zunuje,uz si ho uzil a tak..opadla aj ta velka zamilovanost..alebo je za tym niekto iny..