nezaujem partnera o mna po sexe

Príspevok v téme: nezaujem partnera o mna po sexe
veronikaaaaa

po sexe s priatelom mavam pocit ze nema o mna zaujem. akokeby mu najviac vyhovovalo aby som sa ho uz ani nedotkla ani mu nedala pusu ani nic proste. neviem preco je to tak.. niekedy mam pocit ze je so mnou len kvoli sexu.. pred sexom je mily, bozkava ma po celom tele.. no po sexe uz nic.. ked sa spravi skor on ako ja a ide ma urobit prstami tak niekedy si myslim ze ho to otravuje.. nie raz pritom pozeral na telku.. je mi z toho blbo:/

iwa.

no ak ti povie, že ta ľubi, tak ten nezáujem po sexe je to najmenej, čo by ťa malo trápiť. hold chlapi sú už raz takí. Veronika teš sa, že je s tebou a ty s ním a že sa milujete.

veronikaaaaa

tak to neviem. moj mi take rozprava.. tazko povedat ako ho donutit..ale ako pises ze asi nieje romanticky typ tak neviem ci sa s tym da nieco robit..alebo mozno len nevie davat najavo city..

iwa.

my sme spolu rok pol, tak to pripisujem tomu. jasné že do vzťahu príde sterotyp. a je podnkateľ, tak práce nad hlavu. inak je to super muž, lubime sa, len toto je v ňom chyba. nie je romantický. nevie mi hovoríť: milujem ťa, chýbaš mi, tešil som sa na teba. tak ako ho donútiť?

veronikaaaaa

moj sa neodtahuje, len mi to neopetuje, a vyzera akokeby ma ignoroval.ak lezime v posteli tak on tam lezi akokeby bol sam proste rozvaleny a mna si ani nevsima... a my niesme dlho spolu. necely polrok

iwa.

my asi tak isto a predohra tiež nie je dlhá. ale je zvlaštne, že aj ten môj keď je potom, nemá rád dotyky. keď ho objímem, tak sa odtiahne. minule vstal, ja som ho chytila okolo krku, a pobozkala a on, mi dal ruky dole a bez slova išiel do kúpelne. a také že by ostal dlhšie ležať vedľa mna, nehrozí. nemôžem ho potom ,ani pohladiť ani pobozkať. a vy ste ako dlho spolu?

veronikaaaaa

presne ja mam taky problem.. po sexe si sedi na gauci alebo na posteli a mna akokeby ignoroval,alebo dokonca niekedy mam az pocit ze mu vadi ze sa ho dotykam alebo ze ho pohladkam. neviem preco je to tak:/