Negativny test no aj tak tehotna??

zuziacik24

ved chod k lekarovi a hned budes vediet co a ako..ale ja som mala podobne priznaky..bolet v podbrusku ako cez menzes riadna a podobne...myslela som si ze mam zapal a ono som bola v 6tt...podotykam ze som vysadila HAK a menzes som nemala 4mesiace tak sme si prestali davat pozor ze kym nemam menzes nemozeme ani baby spravit a hups...ale asi to tak malo byt. teraz sa strasne tesime..len netusime kedy sme ho spravili

lenuliatko

test by ti mal ukazat po 5 tyzdnoch tehotenstva ze si tehotna na 100 %...hmmm tak neviem no.skus este raz o par dni.ale je to cudne.

janulienonka

ahojte som sa dlhsie neozvala nestihala som s pracou..predvcerom sa na teste ukazala taka slabulilinka druha ciarka a dnes zasa nic:( tak ja neviem ...
poslednu normalny menzes som mala v juni teda zaciatkom juna..schudnut som neschudla ani len trochu (mozno ze trochu kilo dve som pribrala..)..
a nechraneny styk mam stale..

dadada

Janu, a koľko testov si skúšala? Tehotná asi nebudeš, to by bola veľká náhoda, že by si natrafila na samé chybné testy. Ak máš napr. cystu, treba to riešiť, tak nečakaj a choď ku gynekológovi.

jablonkaa

janulienonka, mam par otazok. kedy si mala poslednu normalnu menstruaciu? kedy si mala nechraneny pohlavny styk? kedy si si robila tehotensky test, pripadne testy? neschudla si par kil v poslednom case? neskusala si si merat bazalnu teplotu?