Lastovicnik a bradavice

Príspevok v téme: Lastovicnik a bradavice
brrr

Mam vela mensich bradavic na tvari, vyskusala som uz aj vypalovanie dusikom, no tie potvory su tam stale. Chcem vyskusat mlieko lastovicnika, no neviem, ci JE TO VHODNE AJ NA TVAR? Nezostavaju po nom jazvy? A ako dlho to priblizne trva, kym tie bradavice zmiznu? Ako casto treba bradavice potierat? Poradte, prosim, hlavne ti ktory uz mate s lastovicnikom skusenosti. Dakujem

feeg

no ja som si ako 13 rocna doniesla bradavice z dovolenky, kde som ich nachytala netusim. mala som ich na cele a na spankoch. boli ploche minimalne vystupene, ale otrasne. pripominali skor jazvicky. kozni lekari nepomohli az kym sa mama nedocitala v nejakej knihe o bilinkach ze lastovicnik pomaha prave na kozne problemy. takze na tvar v poho odporucam, mam 26 ziadne jazvy a ten lastovicnik bol moja zachrana. dufam ze mi pomoze aj na kurie oko co som si nasla na chodidle. neviem ako je to s ocami ako ostatni hovoria, lebo ak dobre viem ak sa dostane do oci da sa aj oslepnut. takze radsej bacha na to a overte si to.

Kominar2552

Moze mi prosim vas niekto povedat aky je rozdiel medzi bradavicou a sosovickou,Alebo je to to iste?Mam na tele,ale aj vo vlasoch sosovice ci bradavice a rad by som vyskusal Lastovicnik.
Dakujem :/

Leaantibrad.

Po úspešnom boji s bradavicami sa musím podeliť o spôsob, ako sa mi to podarilo. Prečítala som si milión diskusií s rôznymi radami a vyskúšala som ich skombinovať. Nič mi dlhé roky jednotlivo nepomáhalo, až kombinácia.

Kúpila som si Wartner pero na bradavice a postupovala podľa návodu (t.j. potierať 4 dni a 4 dni čakať na schádzanie vrstvy bradavice a takto opakovať) počas obdobia schádzania som si na noc lepila tenký plátok rastliny aloe vera, prst mi síce jemne zmodrofialovel, ale účel to splnilo, počas dňa, resp. ráno som si to už rozbité miesto čistila šťavou z citróna. Keď sa mi po pár dňoch (!!!) vyrobil na mieste bradavice kráter videla som korienky bradavice. Jedna z rád na nete bola korienky pinzetou vytrhnúť. Urobila som to, je to hrozne bolestivé s každým koreňom mi celá ruka na pár minút neskutočne stŕpla bolesťou, ale koreňov som sa zbavila. Túto ranu som si striekala Neocide sprejom, raz sa mi koreň objavil späť, a po jeho vytrhnutí (objavil sa počas hojenia rany, asi som si ho predtým nevšimla,alebo ho len zlomila) sa rana krásne hojila, čo som úplne urýchlila kalciovou masťou, a neostala ani jazva. Počas celého procesu som brala zvýšenú dávku tabletiek z hlivy ustricovej. Po zničení hlavnej bradavice mi zmizli všetky ostatné bez nijakého zásahu. A počas prvých dní používania Wartner pera som si po zaschnutí tej zmesy prelepovala bradavicu izolačnou lepiacou páskou.

Takže kombinácia niekoľkých rád zafungovala. So všetkým som začala, po splne, ako radia bosorky :)

sheria

co sa tyka bradavic a lastovicnika ono to naozaj funguje, mala som bradavicu na ocnom viecku madzi mihalnicami, to som este o lastovicniku nevedela, prekazala mi dala som ju na ocnom odstranit. O rok neskor sa mi spravila bradavicka pod obocim, neverili by ste po dvoch potretiach stavov z lastovicnika zacala miznut a este aj ina ktoru som nepotierala

vladuša

mala som plné ruky bradavíc,starích 4 ročných bradavíc,obrovské bradavice,nič mi nepomáhalo/vypalovanie,vodičky,atď /proste všetko som vyskúšala čo sa len dá.Počula som o Lastovičníku a išla som do lekárne a kúpila som vodičku s obsahom lastovičníka
Kolodium forte a potierala som si to a dnes nemám na ruke ani jednu bradavicu a jednu som mala aj na nohe aj tá mi zišla.Ale moja dcéra má bradavice na rukách a jej táto vodička nepomáha...

lea1111

myslim, ze lastovicnik sa odporuca iba na virusove velke bradavice na chodidlach a dlaniach, ale mne osobne nepomohol a viackrat som to skusala.
100% vsak zabrali homeopatika, po mesiaci uzivania zmizli vsetky bradavice

[zruseny12]

...ja som dnes citala na nejakej stranke,ze aj slupka z banana pomaha odstranit bradavice...
slupka sa na bradavicu polozi zltou stranou hore/vnutrna strana ma byt na bradavici prilozena/...a prelepit sa ma leukoplastom...
nepisali kolko krat sa ma takto vymenitslupknu ,ale to asi kazdy pride na to sam individualne...
dalej slupka z banana je velmi dobra NA POSTIPANIE KOMAROM...
vnutornou slupkou sa ma potriet postipane miesto...a koza by sa mala po chvilke upokojit...