syndróm zvýšenej neuromusculárnej dráždivosti

[zruseny12]

to mi hovor s tym jedenim...ja uz som uplne blba:0((((.........ja zasa nepijem mlieko...
jaj vies,co ma napadlo?ja som zacala pit kozie mlieko...robilo mi velmi dobre...ale iba chvilu.../lebo uz nemam od koho brat/

a objednala som si kozie tablety,ze su dobre...na vela veci alergia,traviace probl.tak sa uz tesim na nich...na osteoporozu...atd.

[zruseny12]

no ja ti tak neviem poradit,toto ti radil RNG?
ja ti napisem, co ja beriem
vapnik+ryby olej 3xdenne
brala som aj B-komplex/uz neberiem/
a na menopauzu beriem/lebo ja mam uz 40...tak preventivne/
no a jem,snazim sa jest pestro...

joni_

na gastre uz velakrat :) a s tym jedenim sak by som sa musela zblaznit, drzim si akurat bezmliecnu a bezvajcnu dietu a vela zeleniny a ovocie namiesto sladkosti (lebo vsade je mllieko alebo vajce) ale inak to az tak nestudujem lebo zblbnem :))

joni_

a ake doplnky su dobre? teda okrem vapnika? ja beriem teraz Bromelain + Papain a klickovy olej s vitaminom C, E, A a probiotika a asi mesiac som brala vapnik, teraz pojdem na krv ci ho mam uz dost.

[zruseny12]

to je to,ked lekar takto hovori,co potom mi laici...a bola si aj na vysetrenia na gastre?
ja som tiez uz niekedy zo vsetkeho blba,lebo teraz som prisla,ze aj ovocie mi skodi koli vapniku...
vies, co som dnes pocuvala?ze vraj aj jablka a grepi a este neviem co tiez brania vstrebavaniu lieciv do tela ked to nejak kombinujes....clovek uz za chvilu aby nic nejedol...alebo mal skolu na jedenie..:0)))).......