Mam podozrenie

Príspevok v téme: Mam podozrenie
evikk

ahoj ludia, potrebujem pocut vas nazor, lebo sama uz neviem, ci si to namyslam, alebo je to pravda. opisem vam situaciu co sa stalo vcera vecer, vy ktore mate s tym skusenosti, prosim poradte:
bola som s kamoskou vonku, ked som sa vratila priatel nebol doma...prisiel asi o 10 minut s DVOMA pivami v ruke....tak som sa ho opytala, ci niekoho caka, povedal, ze :nie, ja som si kupil dve...mal som chut\" asi o pol hodinku mu volala nejaka zenska, bolo to len par sekund a skoncil s nou. som sa opytala, ze kto to bol, a on ze: susedka, ci nejdem s nou vonku so psom, ze sa uz rok neozvala. ale ze vraj sa mu nechcelo, tak nic z toho....nechala som to tak. dnes ked nad tym tak rozmyslam, ty kokso, normalne mam podozrenie, ze to pivo doniesol pre nu, a ked som prisla domov, tak ju odkuril, ze neni sam doma...preto tak skoro skoncili telefonat. Ja neviem, asi si velmi namyslam a prehanam...
Nikdy predtym som ho nejak extra neupodozrievala, nechapem preco ma to vlastne napadlo.
Co si o tom myslite? S priatelom so to dalej nerozoberala. Mame pekny vztah, byvame spolu uz rok...mozno to suvisi s tym, ze cez vikend sme mali hadku, cez ktoru sme sa skoro rozisli....
Inak, ja keby som pocula niekoho v telefone po roku, tak sa ho aspon popytam ako sa ma, co nove a nie hned skoncit. Prave preto vo mne to podozrenie stale rastie :(

kamos

evikk,

tak co ti na nom vadi. Preco ho chces klamat o casoch tvojho prichodu. Klamstvodo tvojho vztahu neprinesie nic pozitivne. Mala by si sa nad svojou povaho asi zamysliet.

evikk

kamos, prepac, ale tvoje nazory ma nezaujimaju. inak, s tou susedou nespal, spokojny?
a este nieco, ja niesom ziadna stihacka!! citaj poriadne prispevky a potom si dovol na niekoho nieco povedat...

moniqa87

tak najlepsie ked prides domov tak o deviatej vecer, ak tam nieco bezi tak v takom case by si na to mala najlepsie prist, je to smutne

jancecka

kamoš, ja sa nebudem s tebou o ničom dohadovať, aj tak ti to nevysvetlím, lebo ty máš choré myslenie ako som si všimla aj v iných témach a každá odpoveď ti prejde len tak cez uši a to je všetko, takže týmto končím s tebou debatu :D maj sa krásne

evikk

no cely vikend (boli sme u mojich rodicov) sa so mnou poriadne nebavil...nic, nepobozkal ma, neobjal. v nedelu ked sme prisli domov, to z neho vyslo...povedal mi aj horsie veci, ale to tu velmi nechcem rozoberat

jancecka

kamoško, samozrejme keď som vravela, že niekto má zvrátené myslenie, nemyslela som tým evikk, ale to si asi pochopil a neviem o žiadnej otázke?

evikk

baby, ale je to velmi zlozite, po tej nedeli sme dlho rozpravali o nasom vztahu, islo hlavne o veci, ze sme si trosku zacali ist na nervy a nedohodli sme sa na istych pravidlach...