psychicky labilna matka-nadavky

Príspevok v téme: psychicky labilna matka-nadavky
zuzana175

keby sa tu mam rozpisovat,tak sme tu do rana.takze k veci:uz je davno po prechode,stale ma strasne nalady,co jej nepasuje,tak zacne nervacit a kazdemu nadava.(skaredo nadava)ako moze matka vynadat dcere,ze je pi**??ked jej potom poviem,ako mi povedala,tak sa robi,ze ona tak skaredo mi nepovedala.co mam s nou robit?nebavi ma ju stale posluchat na slovo,aby zas nevybuchla ako sopka.ked jej poviem,nech ide k psychiatrovi,sak aj babka tam bola,tak ju ide porazit a zas ma svoje sceny..poradte mi.robia toto aj vase mamy?:(

[zruseny12]

no nie je to uplne len o dedicnosti,ked doplni ,co jej chyba moze to byt lepsia,moze byt aj vycerpana z kazdodennej prace atd.tazko takto posudzovat...aspon ja si myslim...

zuzana175

no hej,dedicne.takze to zdedim aj ja?sak ked vidim,co stale robi,sa ani nebudem cudovat,ze to budem opakovat.toto je vychova?ale ja som sa zaprisahala,ze ja takato nebudem.mam super priatela,vie ma podporit a chape tuto situaciu doma.len sa bojim,aby odo mna neusiel,ked uz pozna svoju "svokricku"

[zruseny12]

no vidis a stress je tiez poriadna potvora...na stress su dobre vitaminy sk.B napr.B-komplex-forte na zaciatok....a potom je slabsi...iba B-komplex...
a s tym druhym sa tazko radi,ked da na druhych ludi...je to tazko radit,ale porozpravaj sa s nou o tom,ze nech sa vylasle ne ludi a nech pozera na vas,ze vy ju mate radi...ludia budu kritizovat i keby bola neviem ako poriadna...ja pouzivam na menopauzu jeden doplnok,a su v nom aj rastlinne vytazky a mozem povedat,ze mi velmi pomaha,a to nie som ani v menopauze...ale urcite by jej po psuchyckej stranke pomohol...verim tomu...len by si jej musela objednat,lebo to nie je z lekarne...

agina

Zuzka tak to bude mat s najvacsou pravdepodobnostou dedicne.Ak to mala jej mama a otec hovori, ze robila presne to iste, tak je to jasne....

zuzana175

mariaa:ona je veru v strese.nic ine ju netrapi,len ci je doma cisto,ci je na roliach vsetka burina vytrhana..dokonca ked som isla okrajovat zemiaky,tak mi povedala,ze to musi byt uplne do hladucka,lebo mala prist navsteva.no sak neni normalna.strasne jej zalezi na tom,co si o nej myslia druhi.ale co si o nej mysli rodina,tak to ma v pazi.aj teraz.trieska dverami ako slahnuta.

[zruseny12]

presne ako pise agina,v prvomm rade sa jej spytaj,ci ju nieco netrapi atd.a potom treba nieco brat...ale ak je po prechode,tak tiez uz ma za sebou nejake veci,moze byt vycerpana atd.tazko povedat...dnesnej dobe je clovek velmi vystaveny dobou treba v prvom rade najst pricinu...preco je taka...

zuzana175

ano: oco je normalny,to je pravda.ale ked poviem,aby s nou isiel k doktorovi,tak povie,ze ju mam nechat tak,ze ona to ma zas po svojej mame.ze presne toto iste robila aj babka.a ona s babkou chodila k psychiatrovi.a ked jej ja poviem,ze preco robi to iste,tak si to neprizna!!

ano ano

zuzi, ja som koli nej odisla na internat...kolko mas rokov? nemozes sa odstahovat? alebo intrak? inak toto iste robila aj moja mama, pretvarovala sa pred kazdym. ale raz jej praskli nervy a vynadala nam, ked sedela u nas moja kamoska, kurvy sme boli vtedy vsetky...hanbila som sa za nu ako pes. ona sa tvarila, ze sa nic nestalo....
viem, ze uz mas toho dost, a este k tomu, ked aj tvoj brat zacina...o mano.
a pocuj, neskusila si sa o tom porozpravat s ocom? si pisala, ze apson on je normalny...mozno aj on ma take pocity ako ty, kto vie