Travenie

adaaa

ja som tiez mala velke problemy s travenim, potom mi znama odporucila bio mlady jacmen, zohnala som ho na ajshop.sk, maju tam aj taky volny aj v takych ako cajovych vrecuskach, ten mi vyhovuje viac .. je to aj v praci praktickejsie .. uzivam aj chlorelu a take nieco, ze problemy s travenim, ktore ma nicili roky, uz ani nepoznam, mozem len odporucat :-) tu o nom aj nieco pisu www.ajstyl.sk

EL-LA

mala som podobny problem, začala som uživať zeleny jačmeň v kombinacii s chlorellou a tento problem už nemam. veľmi mi to pomohlo

LILIII

Pohyb ,voda ,cucoriedky, ananas ,tofu ,treska ,pór ,paradajky ,fazula ,SUROVÉ zemiaky a ........ je toho veeela ;)

Aduliena

Ahojte,

nevie niekto poradiť, čo to môže byť, keď priateľa každé ráno po raňajkách napína na zvracanie? Niekedy sa stane, že aj zvracia, ale často ho len napína. Trvá to už mesiac a je jedno, čo zje.... akoby sa mu vracalo jedlo späť. Je to ten reflux? Vďaka za rady.

jessesie

no musim nejako prestat tolko tych mliecnych vyrobkov jest lebo fakt mi to uz nerobi dobre len akosi si neviem predstavit den bez toho. pre mna je samozrejmostz ze zacinam den s jogurtom atd....

mira

Tak to máš obidva problémy. Mliečne výrobky nemajú vlákninu. A majú priveľa ťažkého tuku z nasýtených mastných kyselín.