ako casto si zmyvat vlasy?

leska

bonduelle : ver tomu ze nemas co zavidiet ..... suche vlasy su ako bozi trest ... vsetky mi stoja a ja neviem co s nimi robit ...
poliewoocka : dakujem za dobru radu :-) ALE KDE JA U NAS ZOZENIEM KOKOSOVY OLEJ?????????????????????????????????????????????? ??????????????? mozes mi napisat ze kde ho kupujes ty?

poliewoocka

Ja si umyvam kazdy alebo kazdy druhy den. Jemny sampon, kusok kondicioneru na konceky. Citim sa tak lepsie a najma teraz v lete, ked sa spotim, a celkovo aj kvoli sportovaniu, ked zo mna tecie cicerkom:P a rada pre vsetkych, co maju suche vlasy-pomaha, ak si dlane pomastite troskou kokosoveho oleja a kusok ho rozsuchate po koncekoch. Ale len trosicku!!!Ak nechcete umyvat druhykrat:)

hoska

no ja si musim umyt kazdy druhy den hlavne teraz cez leto..mam dost dlhe vlasy takze sa mi stale "potia".Cez zimu si menej...

bonduelle

Ja si vlasy umyvam kazdy den a viackrat som uz citala ze caste umyvanie neskodi. Tak neviem: Pre mna je lepsie kazdy den si umyt vlasy ako chodit s mastnou hlavou. Osobne ale zavidim ludom ktorym si staci vlasy umyt raz za tyzden:)

umyvat

Ja cca kazdy 4-ty, 5-ty den, aby sa mi nemastili este viac. Ale to slovo "zmyvas" si odkial nabrala? Je mi to take smiesne "zmyvas", snad "umyvat", xexe.

vilaamalka

ja si cez leto umyvam denne ,lebo sa spotim vo vlasoch a cez zimu každy druhy den, nakolko ja mam mastné vlasy