normalna postava?

anabell

fuu mna asi sibne...ako a zacali tieto spooste prazdniny tak som pribrala zo 48 na 54 a to je moc..ja teraz .necem ani na kupko chidit ani nikde..som zufala..zase idem s tym zacat..je mi to jedno..aj ked to vtdy bolo tazjke-.lebo som uz neco take zazila..vtedy som jedla velmi malicko ale citila som sa lepise..to je janse.aj ked ma trapilo ze nemozem nic jest ale to sa dalo zniest..aspo ssom bola chudaa ne jak teraz...to pri vyske asi 157 mam ttreaz 54 a mala som ete pred dvamoa mesiaca,mi 45kg..no postupne to islo hore..cez den nevem co mam robit tak jem..jebne ma..poradtemi..ja zas idem s tym zacat.hadam o nejake dva tyzdn zas napisem a uz budem pisat ze sa mam sqvele ze sa mi to dari...))) apap

ssia

jamajca, nepocuvaj toho doktora, ako moze povedat ze mas tazke kosti, ak mas len tolko kg? keby si mala tazke kosti, mas +10kg. a navyse, ak mas tazke kosti, to znamena ze niesi tucna, len mas tazke kosti, a z kosti neschudnes. ved dolezite je to, ako vyzeras, nie kolko vazis.

poliewoocka

Jamajca, hlavne teraz, v tvojom veku nechudni, ziadne diety, nic, lebo si este len vo vyvoji a potrebujes vyzivu a dostatok stavebnych latok a vitaminov na zdravy vyvoj:) Radsej dbaj o to, aby si mala dostatok tekutin, vela ovocia a zeleniny a samozrejme pohybu:)

axelonka

normálna, takže určite nechudni! a navyše máš 14 - čiže si vo vývine, to znamená, že práve teraz tvoje telo potrebuje "zo všetkého" niečo, takže žiadne diéty, žiadne chudnutie.