Stale mi treba cikat

Príspevok v téme: Stale mi treba cikat
hafi..

neviem co to je ale kazdu chvilku musim chodit na wc a to si iba tak cvrknem a potom ked docikam tak ma to chvilku dost boli a potom to prejde v noci chodim aj 4 krat na wc a cez den ani nehovorim skusala som brat liek urinal ale nejak nepomohol neviem co mam robit ked som mala 2 roky tak som mala zapal obliciek ale od vtedy nic take neviem co to moze mat nejaky suvis

Lea_23

Majuška presne toto iste sa stalo aj mojej dcere ale ona ma 13 rokov. Minule sme dokonca obedovali a zrazu sa začala trochu červenat a ja sa jej pýtam že čo jej je a ona že nic tak som to moc neriešila a ked sme dojedli tak som išla za nou do izby a ona tam ležala na posteli a držala ten moč rukami a ked som jej povedala ze neh sa ide vycikat povedala ze uz nepotrebuje.
Ale naštastie to už 3roky nerobí a už normalne chodi na wc.

Majuška10

Ahojte mojej 10 rocnej dcerke sa stava taká vec že keď sa jej chce cikat tak nejde hned ale najskôr ten moč zadržiava a ked sa jej spytam preco tak povie ze to chcela len vyskusat a ptm vzdy ide.
Ja len dufam ze to prestane robit...

Radoslava 123

Potrebu často močiť mávajú ľudia, ktorí často pijú močopudné nápoje, najmä Redbull, ale aj Colu, kávu, z čajov je močopudný najmä zelený, ale podľa mojich skúseností najviac močopudné nápoje sú tie energetické, nezáleží, aký majú názov. Ja sa im radšej oblúkom vyhýbam. Kamoš ich pil denne a vo veľkých množstvách a chodil na záchod každých 5 minút, doslova. Ja pijem iba vodu, minerálku a občas nejaký bylinkový čaj, zriedkavo kávu.

zdradca

Najcastejsi problem pri castom moceni je prechladenie. A to ide od nôh. Ved nie nadarmo nase babky ci prababky hovorili, ze dolezite je mat nohy v teple, ze vsetko to ide od noh. Potom vznikaju zapaly mocoveho mechura, prostaty, obliciek.To su najcastejsie problemy.
Nedostatocne liečenie zapalov moze viest ku komplikaciam. Takze navstiv lekara a to cim skor. Teple obaly na ladviny a na brucho zohrievat mocovody.
A prevencia. Nesadat na studene miesta, oblikat sa tak aby ladviny aj pri sede boli zakryte, nepit vela studenych napojou hlavne teraz v zime nestresovat sa,a tak. Ved opytajte sa v okoli zien co mali uz zapal mocovych ciest aka je to bolest a je vam az do placu ked to pri cikani neskutocne reze.
Tak neriskujte. Ved viete ze pri prechladeni moze nastat aj zapal maternice a vajecnikov a potom to je uz ina piesen.

Nelika

Ahojte baby aj mnw sa to vstava ze ide cwz noc az 5 6 krat na wc a cez den ani nehovorim dost kws kaslem u utekam na wc neviem co je to poratie my prosim inac dakujem krasne

POMOC

ja mám podobný problém ako lucinkaaa ale je vtom iný, že mne takto treba často na zachod iba v škole som tam mozno 5 min a som tam až do konca prestávky a až potom idem na hodinu ale stále s pocitom, že potrebujem ist na WC celú hodinu na to myslím a trvá to už od konca leta . Dom také problémy nemám iba ak si vsugerujem, že som v škole a musim vydržať 45 min. Ale ina č nič ma nebolí nepichá , neškriabe a doma som fit.

simaba2

aj ja chodim stale wc cez noc aj 5 krat a cez den raz za hodinu obcas aj dva krat nic ma nepali ani nic ine len chodim caso na wc

JonnyR

Inac toto sa mi v poslednych dnoch tiez robi, ze utekam na wc aj 10 krat za den. A pozorujem, ze mavam normalne zlto zelenkasty moc. Neviete co to moze byt??