PMS alebo tehotenstvo?

kamélia

Ja som brala HAK takých 9až 10rokov dozadu.Mám svoje problémiky ,mala som aj údajnú endimetriózu,brala som na to hormonálnu liečbu na nátlak lekára,ale HAK by som už nikdy v živote nebrala.Je to podľa mňa svinstvo a je to len na uľahčenie,ale problém to nerieši.Skôr to zasviní dobre organizmus.Liečba bola úspešná,no na udržanie stavu mi lekár poradil HAK ,po dnešný deň mávam nenormálne bolesti pri menštruácii-skoro vždy v nemocnici,no na HAK by nenahovoril nikto!Je to niečo umelé,ja mám rada prirodzenosť:))
To je len môj názor.No ja teraz vyzerám ako tehotná už aj priateľ je na "váškach" :) občas začne loziť červíček po hlavičke aj mne,ale mávam to každý mesiac,len intenzita sa mení a tento raz idem na 150% :))
Tak snáď dostanem:))
Keby mi aspoň také prsia ostali....sú fakt WAW :)))

zuzmora

kamelia-beries hak?...ja by som tiez zjedla aj vola a mam strasne nafuknute brucho....beriem hak,ale nervy mam aj tak :( a ja s prsiami nemam nic,ani nikdy pred menzesom som si ich necitila...

kamélia

No ja práve teraz mám PMS ,teda aspoň dúfam :))) Tiež ho mávam taký silný,že veľa krát tŕpnem či to nebude tehotenstvo.Bruško mám ako melónik,zjedla by som aj koňa-a to som vegetariánka :) sladnké,slané,kyselé,a dokola,prsia mám ako skaly :) a bolia ma až des.Tak aj takéto stavy môžu byť pri PMS :)
Ale vraví sa ,že prvé príznaky tehotenstva sa prejavia vraj na prsiach-bradavkách:)