Zatekanie do hrdla

drugi01

Aj ja mam ten problem ale poriadny ked mi to začne zatekat ide ma zadusit niekedy mam pocit že sa zadusím poradte kto može. Pobehal som už vela doktorov a ked idem na pohotovost daju mi antibiotika a po nich mi trochu prejde zatekanie. Neviem si poradit.

radca

Toto moze kludne suvisiet aj so zlym travenim. Nespravne stravene jedlo je alergen. Dobre je hlieny vykasliavat lebo potom sa v plucach tvoria infekcie a cele to este zhorsuju. Tento stav vycerpava imunitu a sposobuje problemy s dychanim.

mira

Na čistenie od hlienov je nielen kvasená zelenina s vysokým obsahom enzýmovy, ale hlavne potraviny s vlákninou. To sú okrem zeleniny aj celozrnné obilniny. Ďalej treba vynechať potraviny s obsahom nasýtených mastných kyselín a jednoduchých cukrov, podporujúcich zápaly a kvasenie.
Pretože keď sa časom pekne vyčistíš od hlienov a dáš si na to čokoládku, jogurt, syr alebo veľa ovocia a bielej múky, môžeš začať pekne odznova.

RNG

rita, hlieny sa nevutvaraju len tak sami od seba. Musi tam byt nejaka pricina, nejaka infekcia alebo nejaky alergen.
Alergeny zo vzduchy su iba pomerne kratky cas roka, takze tam je zrejme nejaka infekcia.
Kedze lekari dosial nezistili aka je to, treba na to ist niecim velmi sirokospektralnym, co by zasiahlo prakticky vsetko.
Taky je roztok GSE(60 kvapiek na liter vody na pitie kazdy den)) alebo koloidna strieborna voda. Treba to kvapkat do nosa niekolkokrat denne(alebo striekat atomizerom), vyplachovat si usta a hrdlo(je to pitne, takze ziadne strachy), pripadne aj do oci.
Pri zapale stredneho ucha treba GSE aj pit, nielen par kvapiek do nosa.
A pre istotu zobrat aj 3x2 kapsule oreganoveho oleja, lebo niektore infekcie su kvasneho razu a na ne je oregano extra ucinne, tak ako aj na plesne a kandidu.

rita

Mám tiež tento problém hlavne keď je veterné počasie.Všetky vyšetrenia ,arelgolog,imunolog, krčne- nosne, boli v norme, plúcny lekár stanovil diagnozu cronicka bronchitída. Len neviem pochopiť ako to funguje zapchajú sa mi všetky dutiny v hlave, príšerne my bolí hlava a potom to steká do hrdla a musím vykašliavať donekonečna ten hlien.Necítim to z priedušiek.Tiež budem rada ak niekto dá dobrú radu.

sjela

Ja ked som mala streptokoka v mandliach, tak mi zatekal taky husty hlien do hrdla, ze som si ho vedela vybrat aj prstami, ako zuvacka... fuj, blee..