bolestiva menstruacia

Príspevok v téme: bolestiva menstruacia
kostlivec

Caute. mozno to tu uz bolo, ale bohuzial som nic nenasla. Potrebovala by som zistit, ci neexistuje nieco (okrem HAK), co by zmiernilo velke bolesti pri menstruacii. moja segra to ma dost drsne, raz uz aj odpadla. chcela by som jej nejako pomoct :( ak mate nejaky typ, prosim, poradte. mam na mysli napr. nejake vyz. doplnky, alebo hoc len babske rady. Dakujem vam!

majka_

ja by som tiez odporucala teplu vodu. bud si dat teplu flasu na brucho alebo brucho si osprchovat teplou vodou. niektori odporucaju aj teplejsi kupel, ale ini zasa vravia, ze pocas menstruacie je to nehygienicke. a potom takisto pomaha (aspon mne) uterak namoceny v teplej vode polozeny na bruchu. alebo teply elektricky vankus. super pomocky... ked sa nechces dopovat liekmi.

borovica

Ja som mávala silné bolesti, odpadávala som každý mesiac a najviac mi pomáhala horúca voda. Dať do flaše horúcu vodu a dobre sa prehriať to dávam aj dcéram a pomáha to. Teraz dostať aj dobré lieky na bolesti napr. neter používa pri veľkých bolestiach flektor je to v podobe prášku alebo skúste panadol femina.