Citim sa ako spina

dagorland

Ty sprosta krava, tu nejde o to ze to bolo so starsim, ale o to ze ona mu dala a teraz sa citi divne. Nikto ju nebuzeruje za to, ze si to rozdala so starsim, ale za to ze mu roztahla nohy, nechala so sebou robit co pisala a teraz sa citi ako spina.

lenulik:)

sprostaci...neverim ze ani jeden nemal nikdy chut na mladsiu...a to nie je chora ked uz tak?podla man nie je nic zle nato ak ma nieco so starsim ..radsej starsi ako nejaky sprosty mlady nevyzreti chlapcek

simca25

a co tak sa ho na to rovno opitat je to podla mna celkom normalne ze mas pochybnosti a nervy z toho co si o tom co ste robili a o tebe mysli ked sa to stalo pri chlapcovi prvy krat teda aspon ako pises ak si s nim v kontakte rovno sa ho opitaj ako ta berie a to vsetko a zbytocne sa tym nezatazuj lebo mozno ani nemas preco myslim ze si tym preslo kazde dievca ktora take nieco zazila prvy krat

lenulik:)

uplne so vsetkym suhlasim...ak je bez zavazkou a chce byt stebou tak si proste uzivaj chvile spolu a nerozmysalj nadtym co bude...uvidis ci to bude vztah alebo len nieco chvilkove.alebo sa skus snim porozpravat ze ci chce riesit nejaky vazny vztah alebo co... a kasli na hlupe a negativne nazory inych..tak ako maju niektori ludia negativny nazor na vacsi vekovy rozdiel tak maju aj na manzelstvo mladych ludi..ja mam 19 vydavala soms a pred rokom a to som nebola prinutena tehotenstvom..vela ludi nas odrazdalo a odsudzovalo ze naco tak skoro a take podobne hluposti...ale urobili sme to co sme chceli a tesili sme sa a nelutujeme

handra

NP: ale ja mam ten pocit ze ma tak berie :-(. som mala sprosta, a mozno dalsia v poradi. ved co si takych chlap pomysli o mne?

handra

NP: nespala som este s nikym, aj sa ma to pytal ci to chcem a som povedala ze nie a on ze ma nebude nutit. ach, ake mam nervy na seba.

handra

Lenka: on so mnou nic nechce riesit, vlastne sme sa o tom ani nebavili. No co uz by nejaky dospely chlap riesil s nejakou hlupou pubertiackou? nic!