Tehotensky test kedy sa moze robit?

Príspevok v téme: Tehotensky test kedy sa moze robit?
siminka

chem sa len spytat ci nevadi ked sa robi tehotensky test mesiac po styku??? dufam ze vyde pravdivy heeh lebo som si ho robila dnes a vysuiel chvalabohu negativny ale je odvtedy uz mesiac sak vysiel spravnee prooisim povedzte mi kedy je najepsie rtobit test a ci nevadi ked sa robi tak neskoro len to chem vediet:)
dakujem

aluska

ziadny test ti neukaze po 3 dnoch ci si tehotna..pretoze hormon HCG, ktory sa v tych testoh testuje, ma este zanedbatelnu hladinu a test ho nedokaze zachytit...cize sa neraduj ked ti vysiel negativny...

bbnh

jaaj tak ked sa spravil to je nieco ine..to tehotna byt mozes..a k tym testom :)to je len reklama..ziadne test neukaze ci si alebo nejsi po par dnoch po styku :)

lamce

bbnh- Ahoj no je mi jasné, že test som robila skoro, ale sú niektoré, ktoré po niekoľkých dňoch ukážu či si alebo nie si tehotná.No a môj priateľ sa praveže do mňa spravil:((((, takže teoreticky som mohla mať plodné dni, no prakticky ani tehotná nemusím byť, ale človek nikdy nevie.

bbnh

mila lamce :)..sanca tam je lebo by to mali byt akurat plodne dni..takz ste to pekne vychytali ....ale ak sa nespravil do teba tehotna asi len tazko budes..a s tym testom..robila si ho zbytocne..aj keby si tehotna bola ziaden test to tak skoro nezachyti..takze pekne pockaj na den kym mas dostat menstruacie a potom testuj..skor ako v den vynechanej menstruacie sa testy nerobia

lamce

aluska. No myslela som si to, len som to nechcela priznať si, a počuť to.
No to bude sila, spravila som si tehotenský test- síce to bolo skoro cca 2-3 dni po sexe, ale nemohla som vydržať. Test ukázal, že nie som tehotná, ale zopakujem ho ešte o pár dní a uvidím.
V poslednej dobe mám problém so zápalmi, bolesťami v podbrušku, časté močenie,výtoky a väčšinou sa mi to vždy vráti aj keď sa to prelieči ATB.
Že vraj v takomto prípade je menšie riziko otehotnenia.

aluska

lamce ja by som povedala ze je to akurat v strede cize ovulacia..(11 az 14 den cyklu)..takze je to dost mozne ze tehotna budes

lamce

Ahojte chcela by som sa opýtať, mala som pohlavný styk s priateľom, trochu sme toho popili a nedali sme pozor.Je mi jasné, že je možné riziko otehotnenia. Chcem sa opýtať ak som mala poslednú menštruáciu 7.9 a sex sme mali 20.9 v tom období je najväčšie riziko otehotnenia, alebo ani nie. Ďakujem.

ajajj

ako mozete robit tahotensky test ked mate kramy ved tak asi nie ste tahotne ... jeziin to co su to za nevzdelane deti