Hemoroidy!

renden

Kúp si fine6 len je problém ho zohnať v lekárni ho nemajú skladom a kde ho objednávajú tak 2 týždne, najlepšie do rakúska si ísť. ale najlepšie čo som mal

Mariankab

Mne zas zabral hemostop neviem či ho tu už niekto spomínal, kúpil som si v lekárni gél bez predpisu, nechcel som to riešiť cez doktorov, keď to nebolo veľmi akútne

milan ker

Tiež som bol na zákroku a pol roka žiaden problém, teraz použivam fine6 je to lacnejšia varianta ako zákrok a celkom mi to pomáha.

egz

ja som bol aj na tom zakroku s pristrojom hemeron 450e a bolo dobre par mesiacov a zase som na detralexe ale ten ozaj pomaha a docital som sa ze je dobry aj mobivenal micro simple takze doberiem detralex a skusim ten mobivenal a potom dam vediet....

dadussa

ja by som ti na hemoroidy poradila Diosminol, su to tabletky, najdes ich normalne v lekarni. Mne sa s nimi podarilo uplne zbavit priznakov aj hemoroidu, je to preto, lebo ucinkuju na cievy zvnutra. Lepsie ako maste a capiky.

RNG

Stav zil(zanesene, krehke, krcove)ma vplyv v tele na mnoho organov, vcitane pohlavnych.
Cistenie ciev lecitinom by mal prevadzat kazdy aspon raz do tyzdna.
Vyse polovoce ludi zomiera na zlyhanie roznych organov zo zanesenych ciev.

RNG

hemoroidy treba cisti mastit a masirovat.Staci trochu kremu na toaletny papier a dokladne si to vycistit.
Hemoroidy su zdeformovane zily. Na spevnenie ciev su potrebne hlavne silne antioxidanty(vitamin C a E, extrakt z hroznovych semien,extrakt zo zeleneho caju, alfa lipoicka kyselina, escin, vinpocetin, gingko,karotenoidy....

hemko

Ahojte všetci aj ja mam hemoroidy a pomerne už dlho, ale k lekárovi som sa šte neodhodlal ísť, ale o to nejde, mam taku dosť stupidnu otázku, ale proste mne to neda a musim sa to opytať. Mam 20 rokov a hemoroidy mam už asi 2 roky keď nie viac no a proste sa chcem opytať či tie hemoroidy maju nejaky vpliv na penis a jeho velkosť a podobne veci lebo ozaj to možno vyzera smiešne viem, ale mam pocit ako keby som mal penis stale vtiahnuty trošku dnu alebo neviem ako to opisať. Len proste či maju hemoroidy vpliv aj na penis to ma zaujima. Každu odpoveď si budem važiť ozaj a blbe poznamky odignorujem. Tak za odpovede ďakujem, držte sa :)