Palcovanie

palculienka

vies co... s takym .......INSTALATEROM...ako si ty sa nebudem bavit..nikto ma tu nebude urazat...a to som len chcela poradit...

sprchovy instalater

ak ste thaky zohrany v posteli ako v hadkach thak klobuk dole.....no then tvoj xalan je asi schopnejsi ako ty...sory obrabac nic proti tebe to len tvoja urcite sexi caja...

palculienkyn obrabac

pocuvaj ty nevymachana huba...mam pocit ze tvoja sexualna neinteligencia ti nedava pravo rozhodovat to ako holka co citi a co jej robi dobre. podla mna mas doma nejaku gumenacku natasu co sa na nu robis kazdy den ...a thak ta to stve ze musis otravovat zdravych sexualne zijucich ludi .... ako mozes nieco thake napisat ked si chalan....absolutne nechapes co pritom holka zaziva...iste ak niesi tranzvestita....rada..najdi si zenu a citaj viac odbornej liter. a hlavne nechaj tych domacich ruc.prac... a skus este hrabnut do mojej skvelej cajocky co by ti sliny tiekli a mozno rozum by si aj dostal keby si ju videl aka to je kost......

palculienka

no ja mam radsej ked ..sexujeme...a nieco ti poviem...on je taky muz po ktorom tuzi kazda jedna zienka a mozno aj muz...