Výtoky- liečba 2

aaa21

linka akurat som si citala nejaky letak a tam sa pisalo ze jogurty - fama.bolo tam nieco v tom zmysle ze jogurty nemozu nieco take vyliecit lebo v posve nemaju tie probioticke somarinky prostredie na prezitie a hned uhynu takze vysledok nulovy.vraj..

laurinka

ahojte,mam tiez strasne vytoky a dost mi to prekaza, lebo je ich dost citit. Lekar mi povedal, ze ak to neprestnane musim ist na vyter alebo co. Je to dost neprijemne alebo da sa to vydrzat? Dakujem Alebo mi poradte co mam robit, aby to uz konecne prestalo...:(

vonkajsiavyziva

Odporúčam Vám jednoznačne TangKuei, mne tiež veľmi pomohol.
takže ku tomu Tangkuei-u. je vyrobený hlavne z koreňov Archangeliky čínskej, ktorá je preferovaná pre vápnik, vitamín B, železo a horčík. A rumančeka pre jeho upokojujúce účinky. TangKuei ako taký sa používa pri problémoch s otehotnením, s výtokmi, s menštruáciou ako takou, so zápalmi, zápalmi svalov,... je vyvinutý pre ženy ako doplnok k strave. Mám s ním ja ako aj moje klientky veľmi dobré skúsenosti. Dávkovanie je 1 - 3 tablety denne, cena je 640 Sk/ bal ( balenie = 60 tabliet)Nepredáva sa to v lekárňach, je to distribuované jedine cez odborníkov. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mailovej adrese.

:-))

georgia - vytoky su normalne, kazda ich mame. ale urcite to nie je normalne vtedy ak ta to po nom svrbi a zapacha tak to urcite nie je nieco v poriadku.
zmen lekara a uvidis. za to nic nedas

georgia

Ahojte,ja mám tiež problémy s výtokmi už asi druhý rok.Doktorka mi už robila kadejaké vyšetrenia,dávala kadejaké lieky a maste a nič nepomohlo. Nakoniec mi povedala,že to je normálne.No predtým som to nikdy nemala.Tak už k nej nechodím. Zbytočnosť.Za každým mi dá tie isté lieky a nepomáha.Tie výtoky svrbia a zapáchajú.Raz sú biele,inokedy žlté a tak...Už som bezradná.Chcem vyskúšať nového doktora ale obávam sa,že mi povie to isté.Čo robiť?

xxxx

Ja mám tiež podobné problémy. Začali mi po pôrode. Už rok sa neviem zbaviť svrbenia a to som vyskúšala všetko možné(femigel, clion, jogurty...) Treba si posilniť imunitu(vit.C, ume ocot, čaj lapačo, echinacea a ešte homeopatika na to určené). Treba sa len popítať v lekárni.

dzindzela

devonian ziadny vytok by nemal zapachat moze sa jednat o hocijaku bakteriu napr.chlamydiu a vela inych treba sa dat vysetrit

dzindzela

cucula9 bez vahania chod k lekarovi neviem na co cakas ale nic sa neboj nie je to nic vazne,nezanedbaj to lebo potom ta to moze mrziet tak asi tak ver mi viem o com hovorim

cucula9

pocuvajte....poradi mi prosim vas niekto s tym,ked mam kazdy den zapachajuci vytok i napriek tomu ze sa kazdy den sprchujem?co pomaha proti tomu zapachu?

linka

jenn bola som prec. Mne zabrala jogurt. kura, ale treba ju nasadit hned ako sa objavia priznaky. Stacilo mi 1, max 2x.