Budem mat reumu???

Príspevok v téme: Budem mat reumu???
marianne

Asi pred 5tyzdnami ma zacali boliet kolena,kosti a zapastia.Myslela som,ze z prace,ale nedalo sa to vydrzat,tak mi spravili krvny obraz a zistili mi aslo 395.Dostala som antibiotika na 3 mesiace-penclen.Doktorka povedala,ze som prekonala streptokokovu infekciu,ale nevyliecila som sa z nej uplne a dala sa mi do kosti a klbov.:( Ked mi to neprejde,povedala,ze to bude asi zle,ze mozem mat aj reumu,prosim vas,to myslela vazne??Mam 22 a fakt sa bojim,nechcem mat bolesti do konca zivota,to sa vraj neda liecit :(

marianne

Myslis ze to moze byt aj jedlom???Ten clanok nefunguje,..jem vela zeleniny aj ovocia,z coho to je?Moze to byt z mlieka??takze antibiotika nepomozu? :((((

lubos555

V prvom rade si precitaj tento clanok od damiana -odkaz odstránený-...
uplne zmen stravovacie navyky, od zakladov..
ja mam tiez chlamydie, a aby to nestacilo tak aj mononukleozu a mam 20..
tiez to mam v takom stave, ze to neni akutne, ale dlhodobe a v malom pocte, ale stale sposobuju zapaly a bolia ma tie klby.. imunita sa obranila, ale vsetko znicit nedokaze..
preto treba bojovat proti tomu stravou a vyzivovymi doplnkami(odporucam RNG ma dobre produkty a cenove vyhodne oproti inyn).. co nam priroda vzala, nam moze aj vratit.. tak bojuj..
ja proste verim, ze sa vyliecim a tie hlupe nezmyselne lieky od nasich "nevedomych panov" doktorov zahod rovno do kosa..
Mne to zacalo zaciatkom oktobra minuleho roka, ked som sa citil hrozne.. vela som hladal o strave, lebo uz davno predtym som neveril doktorom.. (kedze moj obvodny mi na vsetko predpisoval panicilin 500 haha a raz "vynikajuci'
fastum gel..
ja to berem ako zivotnu skusenost, s ktorou sa musim popasovat a sa aj popasujem:) po niekolkych rokoch som prestal fajcit co som sa pokucal pomaly od zaciatku mojho fajcenia; vela som sa dozvedel o strave; zo zaciatku som sa psychicky trapil, ale teraz ma to viac z ocelilo, takze ti prajem vela stastia:) sme tu preto, aby sme sa smiali, nie aby sme sa trapili:)

wowo

nevravim nevsimat si chlamidie, ale kazdy obvodny lekar a kazdy gynekolog pri preventivnej prehliadke aspon raz za rok ,alebo pri kaslani alebo vytoku robi test na chlamidie.Antibiotika ber maximalne 14 dni, viac aj tak to nema zmysel ,elbo bakterie sa stanu rezistentne.

marianne

uff no to teda mam co za doktorku?? Prosim poradte este viac co mam robit?? Kolko mam dat tym antibiotikam?Mesiac?Alebo mam ist hned k lekarovi?Som uz v Anglicku tak sa bojim,prisla som z dovcy a hned k lekarovi :((

ifka

chlamydie by som az tak na lahku vahu nebrala,lebo je pravda,ze vyliecit sa daju,ale je to niekedy aj viacrocna zalezitost.za ten cas ti mozu napadnut reprodukcne organy a mozes ostat neplodna.cize chlamydie nevsimat si je ,,odvaha".

wowo

chlamidie existuju ako aj plucne chlamidie. su liecitelne tak si s toho nic nerob. a co sa tej reumy tyka tiez to treba preliecit neni to zatial nic hrozne v tvojm veku nasadia ti liecbu a je to.

marianne

Tiez mi zistili chlamydie,dost ma to zarazilo,nie je to nahodou pohlavne ochorenie??Ona tvrdila,ze tam su,ale nie tak vela,aby sme sa o to zaujimali,takze som sa nic nespytala,ale maju tam vobec byt??? :(( RNG porad prosim ta

marianne

RNG je to zvlastne,ale chcem sa spytat,boreliozu sposobuju aj ine chrobaky,nielen klieste??Mohli na mna nieco preniest blchy?Kusali ma 2 tyzdne v kuse,bolo to hrozne..beriem Penclen 2 krat denne 1 tabletu,mam to brat este 2 a pol mesiaca,zapastia ma az tak nebolia,ale kolena..nedokazem sediet ani lezat dlho v jednej polohe,nieto este stat a to v praci stojim cely den :(( som stale na tabletkach proti bolesti Uvazujem o tom ist este raz k lekarovi tu v Anglicku ak to neprejde :((

RNG

Borelioza je skryta pomala choroba casto sa prejavuje ako pomaly postupny rozpad klbov.
Casto je sprevadzana druhymi mikrobami(znizena imunita).
Pri lieceni treba znicit nielen boreliozu ale aj sprievodne ine nakazy.
Na boreliozu je klinicky ucinne Samento alebo Vilcacora, z ktorej je Samento spravene
Viac na teme Autoimunne choroby do ktorych zaraduju aj reumaticku artritidu

kokaunivers

Ahojte.Mam 25 a na 100% reumu.U doktora som nebola,ale kupila som si tabletky na reumu aj masticky,ale ani to so mnou nehne.Bolesti mam len pri zmene pocasia,ale nemozem sa ani postavit iba lezim cele dni a cele noci nespim.Da sa ta reuma vobec liecit?Bolo by to inac dedicne.A posledny pol rok sa to len zhorsilo.Inac uz to mam asi 5 rokou.Dik