Depilacia dole u mužov

elle

Syma a aky je rozdiel medzi milovanim s oholenym a neoholenym? Podla mna je to to iste,aj ked este som nemala tu moznost vyskusat.. A zena a muz nie je to iste :)

syma

no nahodou je to celkom dobre, ked je chlap oholeny dolu, pri sexe je to super a myslim ze chlapom sa tiez nepaci, ked maju babske chlpy madzi zubami
takze nie som za depilaciu podpazusia, prs a noh u muzov ale dolu moze byt

snehulienka

ahoj. moj nazor je - vsetko s mierou. Ja osobne teda nepoznám jedinú kamošku, ktorej by sa páčilo keď chlap vyzerá ako baba.Je to viac odpudzujúce než príťažlivé, chlap má byť chlap! okrem toho keď sa chalan vyholí, nie je to ani príjemné pri sexe pre ženu. Holenie uznávam len z hygienických dovodov, ale všetkého s mierou! Pa

eee

Chlap ma byt chlap! Mozno je to hygienickejsie, ale mne sa aj tak viac paci ked je chlap tam dole zarasteny, lebo je to prirodzene a nevyzera to smiesne. Mam rada muzov, co sa o seba staraju, ale odtial potial.

Dug

Niektorych chlapov to picha ked sa vyholia uplne a potom to zacne zarastat. Niektorych asi nie. Da sa to aspon trochu pristrihnut ked si to chce niekto upravit bez toho aby isiel do hola :)

A podpazusie je asi vec nazoru (myslim u chlapov)

dan

Určite je to hygienickejšie a krajšie. Ja sa holím niekoľko rokov a žiadne problémy mi to nerobí. Na to pichanie keď rastú chlpy si človek zvykne bez problému. Doporučujem dať si dobrú vodu po holení a dobrý krém alebo emulziu po holení. Nie je zlý ani detský olej. Potom chlpy tak nepichajú, sú jemnejšie a ani nevieš, že si oholený /á/. Vrelo doporučujem. Nie je nad hladkú voňavú pokožku. Pod pazuchami holenie automaticky. Už som alegický na osoby /či ženy alebo muži/, ktoré majú pod pazuchou zapáchajúcu džunglu smrdiacu na hony. Žiaľ, mnohí ľudia ešte nedoceňujú skutočnosť, že človek by mal byť príjemný pre druhého po každnej stránke, nevynímajúc ani telesnú vôňu.
Myslím si, že je to o kultúre tela a tam sa ešte musíme veľa učiť a byť príkladom pre ostatných.