Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

0000

ginaba si tak falosna najpr si pisala ze nechces aby ju opustil cha cha a ja si pockam ked opusti teba prajem ti to s celeho srdca ten jeho osial pominie uvidis to je ako so mnou ja ked som zistila ze ma po 23 rokoch manzelstva podviedol salela som dokonca ma brala zacchranka odisli mi nohy aj ruky klesla som na zem po tom co som objavila tu sms a teraz sme spolu ale nestoji mi ni za pohlad sprotivil sa mi vydis co dokaze cas ja som snim teraz len koli detom nic viac

dogaa

to je ako keby som vas s rovnakym nazorom davala do jedneho vreca a hovorila ze kedze sa zastavate druhych... tak ste ta ista osoba.. len preto ze jeden clovek zdiela nazory druheho neznamena ze je ta ista osoba..zdielam nazor s peklo.. len v tom pokracuj

dudomama

mam 29r a dosial som študoval,asi som workoholik,dosial som mal sex 1x
v živote, poradte čo robit, ked môj penis je 20 cm/8 priemer.a keď ho baba zbada sex odmietne.Chcem si najsť žienku do 21 r.Mám si dať z neho odrezat ?