prosím chlapov o názor

Príspevok v téme: prosím chlapov o názor
xyz

Veľmi ma zaujíma názor chalanov kedy je podla nich žena k...a lebo ja si myslím,že všetci chlapi si to o ženach myslia,preto sa nedokážem asi nikdy s nikým milovať,lebo sa bojím,že si to o mne potom ten partner bude myslieť. Podla mna si to myslia všetci o každej iba tí inteligentnejší to nepovedia. Je veľa žien ktorým muži nadávajú takto a oni nechápem ako ešte s nimi dokážu potom v pohode spať. Ako je to možné? Ale ruku na srdce.

bojazliva

No tak nie som síce chalan, ale som dievča, ktoré má viac kamarátov ako kamarátiek, neviem, nejako vždy keď som si našla kamošku, tak ma niečím sklamala, proste neudržala tajomstvo a tak, to je na dlhšie. Ale ak som bola vonku s chalanmi a prišli nejaké baby, že vonku je - 10 a ony mali na sebe čižmy, krátke sukne a pupky von, tak hneď ich pomenovali tým krásnym názvom, a mohli byť na tvár neviem aké krásne. Tiež som sa stretla s tým, že sa im nepáčili dievčatá, ktoré mali na tváry príliš make upu, tie tiež tak krásne pomenovali, ale keď prišlo do spoločnosti dievča, ktoré bolo pekne oblečené, slušne a hlavne tak ako sa má pri takomto počasí, tak povedali, že toto je skutočná kočka. Ale tak neviem koľko máš Ty rokov, ale takto nejako reagujú chalani po 20 na dievčatá/ženy.