šteklenie v uchu

mirka 23

Laborcatko, na rozčesávanie vlasov a na vyživovanie sú lepšie masky ako kondicionéry. Ja používam Generu a kúpila som ju v predajni s vlasovými výrobkami. Je pol kilová a stála asi 60sk, ale je dobrá a tiež som toho už vyskúšala dosť.

laborcatko

steklo.. šampón používam už druhý rok ten istý, ale kondicionéry striedam, skúšam nove, kôli tomu, že hľadám nejaký dobrý na rozčesávanie, ale to by ma nenapadlo, že i od kondicionéru to môže byť, v stravovaní nemám zmeny, je to len šteklenie, ale skúsim to s ešte lepším vyplachovaním po umytí vlasov... uvidíme, ale dík zatím, ostatní tiež sa môžete podeliť o svoje postrehy na túto temu....

steklo

steklenie alebo svrbenie v uchu, to je alergia na niektory sampon alebo kondicioner. bola som s tym u usnej lekarky a ta mi to vysvetlila. zmenila som sampony a vsetko zmizlo. ale musis sa pri umyvani aj dokladne oplaknut, nesmie v uchu ostat ani stopa po pene a pod.

laborcatko

zabudla som dodať, že pred mesiacom bol spravený výplach ucha, z dôvodu slabého počutia, žiadne sčervenanie v uchu nebolo, iba trošku bolelo...