Dobry zubar v BA

razor

ak hladate naozaj sikovneho zubara v BA, vrele odporucam Dr. Kroupovu, sidli na Tomasikovej 10/H, je velmi mila, vsetko vysvetli a jej praca je naozaj precizna. Ma super vybavenie, ceny su take ako ma vacsina. Som jej pacientom uz skoro rok, fakt som spokojny.

lucinka26

Z vlastnej skusenosti doporucujem Dr.Toothovu. Ma sice plno pacientov a tazko sa k nej prebojovat, ale je naozaj vyborna a sikovna. Predtym som chodila k Dr.Dobesovej a nebola som spokojna s jej osetrenim.

michaela283

..jediny raz som potrebovala v ba zubara,tak som sla na onkol.kliniku v meste,kde je cast vyhradena zubarom.nejaky prave odpromovany zubar mi dopichal cele dasno,skoro vytrhol zub a potom sa siel radit s normalnym zubarom...hroza! ale mozno su tam aj dobri zubari,je tam velmi vela ambulancii.ak by tam niekto nejakeho nasiel,dajte vediet.vdaka.

zuzu111

no, mozno este aj vacsie, lebo su nervacky. jednu z tych menovanych na antolskej som zazila ked jej riadne sibalo, asi mala zly den.

zazrak

na slovensku je jedina dobra zena - zubarka v kosiciach, ale pre bratislavcanov je to daleko, sotva by si asi cestovala tak daleko. inak - zeny zubarky su take iste fuserky ako muzi.

tinus8

tak to je fakt sila s tymi zubarmi, ja zatial nemam velmi skusenosti lebo som nemala problemy so zubami.
Momentalne mam, ale problem lebo mam velmi hlboky kaz v jednom zube (napriek tomu, ze som chodila 2x za rok na preventivku)... zubarka mi to vyvrtala a dala mi tam nejaku liecivu vlozku a ze ked sa to nepodari vyliecit, tak mi bude musiet tahat nervy z toho zubu :((, som z toho strasne nestastna....
Neviete teda poradit nieco o tych spominanych zubarkach na Antolskej??? velmi by mi to pomohlo
dakujem :)))

sklamana

u martanovica som nebola, mas s nim dobru skusenost? tiez je taky drahy, ze ma vystre uz na rohozke? tie ich ceny totiz vobec nezodpovedaju kvalite. napr. kolega chodil ku gaborikovi, ten mu vykladal, ze uz ma precerpane limity z poistovne, preto si to musi cele zacvakat a ked potom volal do poistovne, lebo sa mu to nezdalo, tak ta pracovnicka sa vyjadrila: len povedzte doktorovi gaborikovi, aby si prestal vymyslat!

sklamana

porad, to je tak: dnes uz vsetci na slovensku najradsej davaju korunky, lebo to je najlepsi biznis. obrusia ti zub, laborant urobi korunku, preda ju zubarovi za nejaku sumu, ten na to nahodi dvakrat tolko a nacementuje ti to do huby. kazdy hovori, ze je to lepsie, lebo zub je chraneny a potom sa ti nekazi. keby ho poriadne zaplombovali, tiez by sa dalej nekazil a nemuseli by z neho tolko obrusovat ako pri korunke. ale na tom lekarom prd zalezi. a dopredu ti niektori daju biele plomby, ktore za chvilu scernaju, takze ich mozes ist znova vymienat a pre zubara dalsi kseft... myslia si, ze sme vsetci blbi a nevieme, o co im ide. len nas opijaju rozkom, ale na tie ich kecy uz naleti len dement.

tinus8

a nepoznate niekto zubarku na Antolskej vola sa Javorčeková alebo este jedna tam je a jej meno je Zomborska, s tymito nemate skusenosti? moc by mi to pomohlo, dakujem :-)

Viem, ze je tazko vyberat zubara, ale aspon takto si pomozeme ked si posunieme nejake info a clovek si aspon aky taky obraz urobi....