zehlicka na vlasy..ano alebo nie?

kimka

Ja som dostala od jeziska remington 2003 a asi od maja si zehlim vlasy po kazdom umyti, t.j. asi 3x do tyzdna. Pred zehlenim pouzijem vzdy spray got2be, necham poriadne vyschnut a zehlim. Zatial sa mi vobec nezda, ze by som mala vlasy poskodene, akurat sa mi po tom zehleni rychlo mastia, tak preto si musim castejsie vlasy umyvat. Zo zaciatku mi to zehlenie trvalo asi 45 minut, kedze mam dost huste vlasy, ale teraz to zvladnem aj ta 15-20 minut, podla toho, ako mam cas a naladu.

malinkebabatko

Ahojte, neviete mi poradit, ktora zehlicka je lepsia? Remington S 1031 alebo S 9000? hlavne s tou 9000-kou, ake mate skusenosti?

aduliena

Mirkaa, to nie je problém tie vlasy si žehliť doma. Zo začiatku ti to možno tak šikovne nepôjde, ale naučíš sa to. Čo sa žehlenia týka, myslím si, že žehlenie vlasov raz týždenne nie je až také hrozné. Samozrejme ak nezmoknem, tak mi to vydrží celý týždeň. Poznám však aj také baby, ktoré si vlasy žehlia denne a to sa potom vôbec nečudujem, že majú vlasy zničené. Ja osobne by som na to nemala trpezlivosť si ich denne žehliť. Našťastie mám také vlasy, že mi to vydrží týždeň... :o)

barbienka

ked to aj nici vlasy,no a co? ved narastu dalsie a tie co mam budu vyzerat lepsie vyzehlene. ved preto tu zehlicku chceme,nie? je to kazdeho vec,vyskusaj,uvidis,pouzivaj alebo predaj.

jancecka

ja mám suché krepovité vlasy, čiže vlastnú neupravenú hrivu nemôžem nikam nosiť D: čiže buď mi zostáva vyžehliť, alebo použiť tužidlo na podporu kučeravejúcich sa vlasov, väčšinou používam to tužidlo, lebo je to časovo nenáročnejšie, ale keď ma to už omŕža, tak si ich vyžehlím. Mám žehličku s keramickými platňami,je fakt dobrá, ale neviem názov. Nezdá sa mi že by sa mi nejako zhoršila kvalita vlasov, keďže som ich vždy mala suché. Ani žiaden sprej nepoužívam. Mám drahé mliečko od kaderníčky, ale mám po ňom zalepené a mastné vlasy už na druhý deň. Tak neviem, toť môj názor :-) ale ja by som žehličku určite kúpila :DD inak ofinu vyrovnávam deň čo deň :D

dada

Ja si tiez zehlim a trosku sa mi teraz zhorsila kvalita vlasov ale to asi preto ze nepouzivam ochranny spray.a mam zehlicku remington s trojitou ochranou je dobra.

fraisee

znici ti to vlasy a to poriadne, tiez som si zehlila vlasy, bo to bolo in, teraz nezehlim, mam vlnite a je to ok.

bebe1

Ahojte kočky. Ja som vzdy velmi tuzila po zelhicke. Staram sa o svoje vlasky.. no vzdy vyzerali take ,,neupravene" ... nijake.Kupila som si zehlicku a ozaj sa mi vysledok pacil. No spozorovala som, ze kvalita vlasov sa znacne znizila. Na Silvestra 2007 som sa zehlila naposledy.. stupila som si nanu :-ooo :-D totalne znicila.. svieti len kontrolka .. ale nehreje.. No mozno je to znamenie:P, lebo by som sa vyzehlila donemoty a znicila vlasy uplne .. :-D. Momentalne sa nezehlim vobec.. a mam taky ,,chaos windy look" :-DD a som spokojna:-))

lilusss

kup si radsej kvalitnu (s keramickymi platnami/ ja mam s tromi vrstvami-keramicku,teflonovu a zda sa mi ze turmalin) ta menej nici vlasy....a zehlenie nie je tazke, ja v tom mam uz cvik, za par minut to mam hotove...len si nastriekaj do vlasov niaky ochranny sprej, vypni si horne vlasy niakou sponou, po pramienkoch si to prezehli a budes ich mat pekne rovne :)

igua

ja som si ju kupila tento tyzden, lebo ked som bola naposledy u kadernicky, vyzehlila mi vlasy a vyzeralo to celkom dobre.
ale mam taky pocit, ze ju pojdem reklamoovat, lebo tie zehliace platne nedoliehaju a a konce vlasov sa mi tocia. mam este tyzden na odskusanie vyrobku..ale urcite si kupim druhu, ked mi uznaju tu vadu.
tak si na to davaj pozor pri nakupe!!!