Ako co najrychlejsie ale kvalitne schudnut

miro.83

mirkosb to je jednoduche proste jedz ako len mozes, otcovi ukradni jedlo, mame ukradni jedlo, sestram alebo bratrom ak mas ukradni jedlo, babke a dedkovi ukradni jedlo. Dokonca aj v skolskej jedalne mozes ukradnut niekomu jedlo.

xnusoba

ked si za dva mes pribrala 12 kg preco potrebujes zhodit 15?? a to si si v priebehu tych dvoch mes nevsimla ze sa do nicoho nezmestis?

poliewoocka

Rychle chudnutie nie je vobec zdrave a trvale, len si poskodis metabolizmus, vnutorne ograny, budes unavena, podrazdena a slaba. Volila by som skor pravidelny pohyb, a to pocas celeho dna. Cielene. Nepouzivat vytah, MHD a pod. A co sa tyka stravy, vynechaj prazdne kalorie ako limonady, alkohol, rychle cukry v sladkostiach. Od rana znizuj prijem sacharisov a zvysuj podiel bielkovin. Nezabudnut na pitny rezim, a co je najhlavnejsie-ranajky, disciplina v jedeni ako male porcie a castejsie a pozitivne myslenie:))
GOOD LUCK

miley nikol

VELMY PROSIM AKO MAM SCHUDNUT 15 KIL ZA 10 DNI JA TO SURNE POTREBUJEM.VELMI SOM PRIBRALA ALE NENARASTLA . MAM 165 CM A 80 KG UZ SOM CHUDLA ALE NEPOMOHLO.DALA SOM SI JEDNU SLADKOST A HNED SOM PRIBRALA SPET 4 KILA.POMOC PROSIM NAPISTEMI KTO MA SKUSENOSTI NEZNESIEM ABY SA MYKAZDY POSMIEVAL... :(

lucia3333

No tak ked sportujes a stravujes sa zdravo roky, tak ako sa ti potom podarilo pribrat tych 12 kil??? zvlastne nie? zdravou stravou to asi nebolo