Moja mama zahyba otcovi :(...

Príspevok v téme: Moja mama zahyba otcovi :(...
lota

Ako som uz spomuenula myslim si ze moja mama zahyba mojmu otcovi...V kuse sa vyhovara ze je v robote a ma pracovne stretnutia no chodi domov az neskoro v noci pricom robotu ma do 16:00,vkuse s niekym telefonuje zavreta v druhej izbe a ked niekto otvori dvere hned rusi hovor,uz som jej nasla aj par sms od nejakeho muza,take zamilovane a aj ona co odoslala ze jej moc chyba,nedokaze bez neho zit a podobne.A otcovi stale hovori ako ho miluje.Neviem co si mam mysliet.Co mam robit??...mam nutkanie to povedat otcovi ale niesom si ista.Poradte ak viete ako.Dakujem!

Alternativa

Lota,
este mi chyba jedna malickost. Kolko mas rokov? Lebo niekedy sa napr. v puberte veci, vztahy javia inak, ako mozno naozaj su. A potom, myslis si, ze ked problem medzi rodicmi vidis, citis Ty, tak to nevie otec? Zda sa mi to malo pravdepodobne. V kazdom pripade si myslim, ze sa mozes s mamou porozpravat bez ohladu na Tvoj vek. Povedz jej Tvoje pocity, vypocuj si aj jej vysvetlenie. Popros ju, aby to korektne v zaujme rodiny riesila. Viac s tym asi neurobis, to musia riesit rodicia.

postreh

Otcovi urcite nic nehovor! Lepsie je nic nevediet. Ak je otec spokojny s tym co ma momentalne a je to doma pre neho v poriadku. Nehovor mu nic. Porozpravaj sa len s mamou.

lota

Len ako jej to povedat?co sa jej spytat?..netusim...myslim si ze aj ked jej to poviem bude mi zapierat alebo neviem co.

melanny

Určite sa nato maminy radšej spýtaj narovinu. Vieš mohla by si im obom veľmi ublížiť, keby si hneď s niečím takým vyrukovala na otca a bolo by v tom niečo iné.
Keby sa aj potvrdilo, že niekoho má pamätaj na jedno, že na manželstvo sú vždy dvaja a keby medzi nimi všetko klapalo nikto by sa medzi nich, nikdy nedostal.

kristinqa

lota asi by som sa najprv porozpravala s maminou..normalne by som jej povedala ze o tom viem..ze co ti na to povie..:( ale viem je to tazke.. no urcite sa s nou este dnes porozpravaj..nehovor to hned ocinovi