tehotensky test-baby co maju skusenosti

Príspevok v téme: tehotensky test-baby co maju skusenosti
cickaa

Mam otazku..robila som si tehotensky test asi 6 dni pred menzesom vysiel negativny a dalsi som robila jeden den pred menzesom cize dneska vysiel negativny aj ten ..zajtra mam dostat ms..mozem to povazovat za spravny vysledok ??..(nejsom ziadna pubertackadieta planujeme len tak mimochodom aby ste mi tu nepisali kazdeco)=)

niekto

20 ...
frajerka si ho tiez nerobila piaty den
uvedom si ale ze toto nieje teleshoping a to ze tam je to iso 9001 ma uistuje ze ten test je shopni zachytit po piatich dnoch
nikto ale netvrdi ze 100%...

btw z wandy sk :
Väčšina výrobcov tehotenských testov uvádza, že ich testy sú mimoriadne citlivé a môžete si ich robiť aj pred dátumom očakávanej menštruácie, ak však chcete mať istotu, je lepšie počkať čo najdlhšie. V ideálnom prípade by ste sa mali testovať týždeň po vynechaní menštruácie, vtedy by vám test mal dať už presnú odpoveď

machulka006

niekto : najcitlivejsi test aky je na trhu to dokaze spolahlivo zistit po siedmich dnoch - prepáč, pomýlila som sa...na trhu totižto existujú testy ktoré sľubujú spoľahlivý výsledok už 5 dní po styku, ale tých tvojich 7 situáciu nemení :)
Inak, koľko máš rokov? zdá sa mi že strašne málo...

bobika.

ja som si urobila test ešte pred vynechaním menštruácie a vyšiel mi pozítivne a nebol to blud lebo v septembri rodím :) výsledok testu závisí od hladiny hormonu HCG a u každého je to individuálne. Možeš byť tehotná ale hladinu hormonu máš nízku. Ale ak ti vyšiel 2x negatív radšej počkaj či ti bude meškať menzes.

machulka006

niekto: stačí sa opýtať ktorejkoľvek dievčiny, ktorá si ten test robila, a vyšiel po tých piatich dňoch negatívny a nakoniec tehotná bola... 5 dní je strašne málo z jedného jediného dôvodu - po oplodnení vajíčka trvá ešte tri dni kým sa zahniezdi...tzn. tie dva dni nestačia na to aby sa hormon HCG zvýšil na toľko že ho zachytí domáci test...stačí sa opýtať gynekologa... po 5 dňoch ti to ani len z krvi poriadne nezistia...
Ale radšej z krvi ako sa spoliehať na to, že test je spoľahlivý na piaty deň po styku

niekto

povec mi ze preco nie ???
preco by dostatocne citlivy test nemohol zaznamenat ten hormon ???
ak si si taka ista ze to nefunguje pls vysvetli mi preco a vyved ma z omylu thx :)

iso 9001 vyjadruje hodne prisne normi keby tam pisali blbosti tak by o ten certifikat prisli co je hodne draha zalzitost

dsfrek

Drahy niekto nebud naivny pisat mozu co xcu aby predali nieco !myslela som ze nejsi zena lebo zena vie ze ziadny test tak skoro 5 dni po nepovie ci je alebo neni tehotna to su obycajne somariny obycajne reklamne tahy aby zeny kupovali tehotenske testy neviem kolko mas rokov ale si to zapamataj do buducna ahoj

dsfrek

pre niekto:Jasne sak aby predali tak povedia hocico nie..to ze sa to da zisti 7 dni po je len obycajna reklama to ti povie kazdy gynekolog aj !najlepsie je robit si test tak 5 dni az tyzden odmeskania aby bol vysledok co najpresnejsi...cize asi tak

niekto

vies ako taky test funguje ???
detekuje isty hormon v moci ktory je vylucovany oplodnenym vajickom
a preco by ma v lekarni klamali ???
a preco to bolo napisane v pribalovom letaku ?