EX-priateľka

Príspevok v téme: EX-priateľka
jaja

Neviem ako začať.Dala som sa zbaliť jedným chlapíkom.Som strašne zaľúbená.Sme spolu 4 mesiace,rozmýšlame o spoločnom bývaní.Toto nie je to čo ma trápi.Trápi ma jeho EX.Chodievame veľká partia na chaty po celej SR.Asi po 2 mesiacoch sa priznal,že baba,ktorá mi bola od samého začiatku ako som prišla do partie najsympatickejšia je jeho EX.To ešte stále nie je nič.Dievča teraz .keď sme niekde stále vyzvedá raz odomňa raz od neho.Pritom je vyše roka šťasne vydatá a s manželom chodila okolo 3 rokov.Má neustále pripomienky.Stále nás sleduje.Čo urobím ak toto,alebo ako sa zatvárim.Hrôza.A vrcholom všetkého bolo ,keď som s jej manželom pozerala fotky,ktoré nafotila za týždeň dovolenky a na každej bola moja láska.To ma fakt dorazilo.Povedala som to priateľovi a on nato,že aj on si to všimol.A prezradil mi,že sa ho pýtala ako to snami je.A keď jej povedal,že ma chce už navždy sa divne zatvárila.Čo ju ktomu vedie?hádam nežiarli po toľkých rokoch?Jej manžel je perfektný.Prečo??????????????

Lilu

zeby sa v nej prebudili stare spomienky a sice mozno svojho manzela miluje, ma pocit ze jej ex bol kedysi s nou a nechce pri nom vidiet inu?no nefim, mna by to tiez vytocilo, by som jej to dala asi v slusnosti nalezite najavo, ze nech si strazi to co ma a nemontuje sa do vaseho vztahu a da mu pokoj, drzim palceky aby to dopadlo dobre.hlavne je ze ta tvoj priatel lubi, je s tebou, tak sa snaz si z toho nerobit velku hlavu.ale jej by som to dala najavo

gabina111

amnora: ta jeho ex asi uz toho priatela nema a teraz chce ziskat "svojho" naspat. sama viem podla seba.tiez som ho nechala koli inemu a ked ma ten iny nechal, tak som chcela byvaleho spat za kazdu cenu, este stale som ho lubila. vies po troch rokoch vztahu, city len tak nevyprchaju. podla mna su spolu este stale zviazany a ty s tym vela nezmozes, len im musis dat cas. ju to prestane bavit. daj svojmu priatelovi najavo, ze o neho stojis za kazdu cenu a nechces sa ho vzdat. pomoz mu odputat sa od byvlky, maju to tazke obaja, aj ked je uz tomu 9 mesiacov.......

amnora

Ahojte ja mam podobny problem : moj drahy mal predomnou trojrocny vztah s jeho ex . rozisli sa kvoli tomu ze ona si nasla ineho.... dnes sme spolu 9 mesiacov vsetko v poho lubime sa ale jeho ex mu stale vyvolava pise smsky ...vravela som mu ze sa mi to nepaci a on ma uistil ze o nic nejde ze je to len kamoska . Lenze ona mu pisala kazdy den tak som mu povedala ze si neprajem aby s nou udrzoval kontakt ... tak jej zavolal aby mu uz nevolala a nepisala ale ak bude daco potrebovat tak sa mu moze ozvat ...prestalo ta na taty mesiac a potom jeho ex zacala zase uz mi to je strasne neprijemne co mam robit ked mu nechcem rozkazovat alebo hovorit s kym sa moze a skym sa nemoze bavit a tak ....mam pocit ze mi z jeho ex sibne ... diky

gaba

no tak poecaj si mozte....ale aby sa to nakoniec nezvrtlo na nejaku hadku:)) Ale ak sa bude okolo neho velmi tocit, tak jej treba jasne povedat kde je jej miesto.

jaja

Viem,som šťasná,že ma ľúbi,ale neskutočne ma to vytáča.Keď máme ísť na ďaľšiu chatu a neviem čoho sa zas dočkám.Rozmýšlala som,že si sňou pokecám.Ale to asi nie je šťastné riešenie.

gaba

Bud pokojna, dolezite je, ze tvoj priatel je do teba zalubeny. Jeho Ex nech sa aj na hlavu postavi. Asi ti zavidi, ze ho mas...aj ked toho svojho muza lubi tak stale mozno citi nieco k tvojmu drahemu alebo jednoducho ziarli na baby v jeho okoli..teda teba... Kasli na to a nekaz si vztah, ved tvoj mlady v tom na jasno tak sa tes.