Kolko dni trva menzes

cica

užívam takmer už rok HAK a nikdy sa mi nestalo , že by som dostala o týžden skor menzes,,,, a uz mi trvá pomaly 9 den ale uz slabý, ale sa čudujem, že ešte stále ten menzes mám,,,,Mohla som byt tehotna a som samovolne potratila , či to moze byt aj niečo horšie?PORADTE:(

akinom007

ja ked som nebrala Hak mavala som 5-6 dni , pootm som vyse 4 roky brala Hak , v januari som vysadila a znova mavam 5-6 dni

liana

Mne trva tak 2-3 dni.Prvy den slaba,druhy den silnejsia a treti den iba spinim.Je to super, neviem si predstavit keby som mala menstruovat 7 dni... Doktor mi povedal, ze je to ok.

oo1234

ahojte ja som mavala menzes najprv sedem dni ale to som pouzivala vlozky odkedy pozivam tampony uz vyse roka tak sa mi skratili na 4-5 dni a este odkaz pre kikisku aj ja mam ten isty poblem na prvy den mam silne aj druhy, treti skoro nic a stvrty je zase silne krvacanie ale to je podla organizmu si mylsim majte saaaa

liana

ja mám 8 až 9 dní. viem, že je to veľa, ale mám to tak od začiatku. a mám ju prvé 3 dni strašne ale strašne silnú.

sunflower1

Ja mavam menstruaciu od zaciatku 7 dni a niekedy aj 8, ale tabletky neberiem. Brala by som kratsie krvacanie:), lenze pocula som, ze ked som mala prvy menzes dlho, tak aj ostatne budu podobne. Neviem, co je na tom pravdy.