antidepresiva- berie te ich

Príspevok v téme: antidepresiva- berie te ich
jaja

ahojte kto tu bere anti depresiva a ma pocit ze mu zmenili zivot je to len jedna tabletka ale je v nej zazrak, ja ich na pol roka vysadila a uzskost sa vratila... neodporucam to.pretoze som sasice najprv obvinovala ze som to nezvladla ale iste veci a problemy a skoro smrt mojej sestry pred mojimi ocami to spustila.. asi tak..aky druh berete a ako vam je ...totiz niektomaliekyna tlak , srdce, stitnu zlazu, hormony ,antikoncepciu a nervy ma uz kazdy 2 hy clovek

jaja

ahoj monika pytaj si lexaurin jes uper daj vediet co ti dali je to uzkost to sa stava , ja do toho teraz ochorela a berem antibiotika takze super

monika99

ako sa ti prejavuje ta uzkost??,ja idem zajtra na psychiatricke vysetrenie nakolko mam neznesitelne bolesti na hrudi,pocitujem taky tlak az na roztrhnutie a palenie,bola som na vsetkych moznych vysetreniach a vsetkomam oki ale neviem co je to ta uzkost,nikdy som nic podobne nemala ako terza a je to fakt dost zle lebo to trva aj sest hodin vkuse a takmer kazdy den,zacalo mi to pred masiacom